To nie kolejna ściema marketingowa. Można kupować płyty nawet za 10% ceny dzięki wspieraniu projektów! A ponieważ teraz do katalogu MegaTunes.pl dołączyła następna kolekcja atrakcyjnych tytułów wydawnictwa Requiem Records tym bardziej warto przeczytać o co chodzi :)

MegaCenty to takie punkty premiowe, które w ilości 25 otrzyma każdy użytkownik w wyniku rejestracji konta. Żeby mieć ich więcej będzie musiał już zapłacić. To dzięki MegaCentom projekty zbierają fundusze. Użytkownik przyznaje swoje MegaCenty wybranym projektom, a po zebraniu przez twórcę założonej ilości wymienialne są one na pieniądze! Ale to nie wszystko! MegaCenty działają troszeczkę jak akcje na giełdzie.

Jeszcze raz przypominamy jak to działa:
Inwestowanie

1. Jaś Kowalski zasila wybrany projekt sumą MegaCentów i staje się w ten sposób jego udziałowcem.
2. Udział Jasia wyrażony w procentach to nic innego jak stosunek ilości MegaCentów, którymi wsparł projekt do całkowiej ich sumy zgromadzonej na tego projektu koncie. Oczywiście w momencie inwestycji Jasia.
3. Inwestycja Jasia dzielona jest między twórcę (50%) a innych fanów, którzy do tej pory go wsparli, zgodnie z posiadanymi przez nich udziałami.
4. Kiedy Jaś już obejmie udziały w projekcie, też będzie mógł otrzymywać MegaCenty ze wsparć innych fanów. Im popularniejszy projekt Jaś wybierze tym więcej tych MegaCentów otrzyma!

Zyski

Co można z MegaCentami zrobić?

1. Przeznaczyć na kolejne inwestycje w projekty. Proste i oczywiste.
2. Jeśli zgromadzi się minimum 2500 MegaCentów – można wypłacić je w formie nagrody pieniężnej, ale wtedy trzeba zamknąć konto. Niestety. Albo wspieramy dalej albo wypłacamy kasę i się rozstajemy .
3. Wymienić na rabat w Sklepie MegaTunes. I to jest podobnie jak inwestowanie bardzo słuszna koncepcja!

Rabat w MegaTunes

Trzeba się zalogować na koncie użytkownika MegaTotal.pl i przejść do sklepu MegaTunes.pl. Podczas kompletowania koszyka wyraźnie widoczny jest moduł do generowania rabatów dzięki posiadanym na koncie MegaCentom. Zatem jeśli ktoś zainwestuje rozsądnie i zbierze z inwestycji innych użytkowników kwotę np 2250 MC to płyty o wartości blisko 100 złotych kupi za niecałe… 10 zł!

Rabat

W MegaTunes.pl znajdują się nie tylko płyty i pliki mp3 z muzyką wydaną przez MegaTotal.pl :) Po ostatnim uzupełnieniu katalogu sklepu znajduje się tam także bardzo atrakcyjna kolekcja współpracującej z nami wytwórni Requiem Records.  Zapraszamy do korzystania z udanych inwestycji w dobre projekty na MegaTotal.pl!