1. Każdy projekt powinien być często aktualizowany, dzięki temu przez cały czas pozostaje atrakcyjny dla wspierających. Jednym ze sposobów jest dodawanie co jakiś czas nowych utworów lub plików. Po wejściu na stronę projektu kliknij w niebieski przycisk.


2. Następnie wykonaj kroki opisane na tej stronie w punktach 9.-10. Po zapisaniu nowego utworu (pliku) na stronie projektu widzisz go jedynie Ty. Trzeba jeszcze więc wysłać go do moderacji.


3. Jeśli utwór (plik) spełnia kryteria MegaTotal.pl (jest autorski i nie narusza niczyich praw), to po kilku (rzadziej kilkunastu) godzinach otrzymasz na swój adres email powiadomienie od moderatora pod tytułem “Twój projekt został zaakceptowany”. Przejdź wtedy do edycji projektu w celu publikacji utworu. Jeśli nie chcesz sprawdzać poczty możesz po prostu po kilku (rzadziej kilkunastu) godzinach zalogować się i sprawdzić status utworu.


4. Przejdź do zakładki Publikacja, dalej kliknij w Historia.


5. Za każdym razem publikując nowy plik (utwór) należy potwierdzić zaktualizowaną umowę.


Pamiętaj o tym że o dacie publikacji nowego utworu (pliku) decydujesz jedynie Ty, jako twórca projektu. Warto to dobrze zaplanować i wcześniej poinformować o tym wszystkich swoich fanów z MegaTotal.pl oraz tych którzy jeszcze o Twoim projekcie nie wiedzą. Do wszystkich fanów z MegaTotal.pl możesz wysłać posta – tu znajdziesz instrukcję jak to zrobić.