Można by się zastanowić czy przypadkiem nie jest nią na co dzień, ale w najbliższą sobotę, dzięki festiwalowi DOMOFFON na 100% Łódź stanie się polską stolicą sztuk alternatywnych! Oprócz koncertów (The Fall, polski undergound), warsztatów i projekcji na Piotrkowskiej staną stoiska najlepszych niezależnych wydawnictw muzycznych (m.in Requiem Records oraz Antena Krzyku / Opensources). Także i nasze :)

Stoisko MegaTotal na DOMOFFON festiwal

Wyłącznie tego dnia na nim taka właśnie oferta: Łódzki Album Roku 2014 (zdaniem czytelników Gazety Wyborczej), wydana za pieniądze fanów płyta Days Of Chaos grupy Little White Lies w pakiecie z czarną eko-torbą za jedyne 30 zł! Oprócz tego będziemy mieć kilka innych alternatywnych tytułów z naszego katalogu (m.in winyl Sjón oraz kilka tytułów z kończących się nakładów)! Już od 14 na Piotrkowskiej dokładnie przed bramą OFF Piotrkowska Center.

Na Piotrkowskiej pojawią się także ze skarbami najlepszych polskich wytwórni niezależnych: wśród nich Requiem Records oraz  Antena Krzyku / Opensources. Zapraszamy!

Więcej o Festiwalu w naszym dedykowanym artykule lub na oficjalnym fanpage na Facebooku.