2012.10.15

Marshantia ma gotowe nagrania. Cegła!
Andrzej Korycki z Lublina – skompletował patronów, ma gotową okładkę a całość pojechała już do tłoczni. Cegły trzy! Premiera jeszcze w październiku.
I na koniec informacja, iż artysta ProtoDJs zdecydował się wycofać projekt, gdyż otrzymał właśnie propozycję wydania płyty na korzystniejszych warunkach. Życzymy powodzenia :)
———————————————–

2012.09.20

Nareszcie doczekaliśmy się nagrań Oqrde i Shadowmore! :) Są! Zarejestrowane, zmiksowane i zmasterowane. Teraz czekamy na premiery :) Cegła i cegła!

Andrzej Korycki z Lublina podpisał umowę. Cegła!

more news soon…

———————————————–

2012.09.03

EPka Deyacody to sześćdziesiąta czwarta płyta wdana przy wsparciu społeczności MegaTotal.pl. Płyta Deyacody przynosi fanom soczystego i energetycznego heavy rocka cztery wyraziste utwory, które, choć stylistycznie najbliżej im do nu-metalu, opierają się na grunge’owych korzeniach, czerpią z klasyki współczesnego metalu i zagrane są z melodyką nowoczesnego art rocka. Po prostu moc!

Zapraszamy do MegaTunes

———————————————–

2012.08.23

The Rookles zdobywcami osiemdziesiątego dziewiątego megatotala! Gratulacje! I od razu cegły dwie: kontakt nawiązany i plan ustalony oraz studio wybrane.

Również Reflection Artists mają plan i studio. Cegły dwie!

Rabastabarbar wybrał studio. Cegła!

Andrzej Korycki z Lublina zarejestrował nagrania i dokonał ich masteringu. Cegły dwie!

Inkluz donosi, że zarejestrował już prawie cały materiał. Zostały tylko solówki i wokale.

More news soon…

———————————————–

2012.08.17

Gratulacje dla Reflection Artists, którzy dziś zebrali osiemdziesiąty ósmy megatotal!

A już 3 września premiera krążka Deyacody. Poniżej mała zajawa.

———————————————–

2012.08.06

Upał, roboty drogowe, festiwale i inne zjawiska ornitologiczne pomieszały nieco szyki w publikacjach na naszym murze, ale wracamy gry. Oto, co nowego:

Deyacoda zamknęła kwestię patronów, skończyła prace nad okładką i wysłała materiał do tłoczni. Cegły trzy!

Przeciwziemia ma gotowy master nagrań. Cegła!

Michelle Dolby Surround podpisała umowę. Cegła!

Z naszej listy wypadł zespół Alien Removed (dawniej Madbee), który z przyczyn losowych musiał zrezygnować z wydania płyty :(

———————————————–

2012.06.29

W letni piątek gorąca premiera. Juggler zespołu Friday to sześćdziesiąta trzecia płyta wydana dzięki staraniom społeczności MegaTotal.pl. Czad i wdzięk, melodia i energia. Wszystko w jednym. Zapraszamy do lektury w Megazinie i na zakupy do MegaTunes :)

Dzisiejsze pozapremierowe newsy: Inkluz, Deyacoda i Przeciwziemia podpisały umowy. Cegła, cegła, cegła! Deyacoda ma także gotowego mastera – niezły wygar :) Cegła!

———————————————–

2012.06.15

Monuments grupy Crowne to sześćdziesiąta trzecia premiera społeczności MegaTotal.pl. Świetna indie-rockowa płyta! Zapraszamy do poczytania w MegaZinie, na zakupy do MegaTunes i dyskusji na Facebooku.

Materiał Friday pojechał do tłoczni. Cegła! Deyacoda zarejestrowała utwory!

———————————————–

2012.06.06

Przeciwziemia zebrała osiemdziesiąty siódmy, a swój drugi megatotal. Gratulacje! I od razu mamy cztery cegły: kontakt nawiązany, nagrania zarejestrowane (a więc studio już z głowy) i okładka gotowa. Szybkie tempo :) Trwają prace nad masterem.

Friday zamknęli sprawę patronów i mają gotową okładkę. Cegły dwie!

Czytaj starsze wpisy