Ostatnie cztery miesiące to dwie premiery, trzy megatotale i kilka cegieł. Fani otrzymali clip Bartka Grzanka oraz drugi krążek Krafców, a trzej artyści zebrali fundusze: Szepty i Krzyki, Kordian Michalski i blind_crow. Gratulacje! Szepty i Krzyki planują opublikować płytę z albumem zdjęć i poezji. Mają już gotowe nagrania. Kordian Michalski wyda własnoręcznie ilustrowany tomik poezji, który jest już w drukarni. Caren Coltrane Crusade zebrali megatotal wczoraj – kontakt nastąpi w poniedziałek.

2015.02.26

Od ostatniej aktualizacji murów zaliczyliśmy dwie premiery i kilka cegieł. Kolekcję płyt wydanych dzięki fanom wzbogaciły krążki zespołu Corinn oraz Moniki Kitel. Gratulujemy! W tym czasie Krafcy zamknęli kwestię patronów i wysłali materiał do tłoczni, a dziewczyny z Destructive Daisy wybrały studio. Czekamy na to, co z niego wyjdzie :)

———————————————–

2014.10.01

Dziś, na finał akcji 30 Days of Chaos ukazała się długo wyczekiwana, druga płyta Little White Lies. Odnotowujemy też premierę krążka zespołu Power of Trinity, który od zebrania do wydania uwinął się błyskiem. Corinn mają okładkę i patronów, a dziewczyny z Destructive Daisy podpisały umowę.

———————————————–

2014.08.19

Wczoraj wieczorem megatotal osiągnęła kolejna łódzka kapela – Power of Trinity! Gratulacje! Materiał na płytę jest gotowy, są więc od razu cegły za plan, studio, nagrania i mastera, a także za patronów. Inni łodzianie – Little White Lies zamknęli temat patronów, mają okładkę, a ich materiał pojechał do tłoczni. Już niebawem wokół LWL zacznie się dziać :) A Krafcy mają projekt okładki.

———————————————–

2014.07.25

Pierwszy videoclip zrealizowany dzięki wsparciu społeczności MegaTotal.pl dziś ujrzał światło dzienne. To The Spin Inqbatora zrealizowany przez Weronikę Izdebską. A poza tym Michelle wybrała studio a Corinn mają gotowe nagrania – zarejestrowane i zmasterowane.

———————————————–

2014.06.20

Epizod IV zespołu Chee-Psy to 82 płyta wydana dzięki społeczności MegaTotal.pl. Dziś ma swoją premierę. To świetny kawałek śpiewanego po polsku grunge’u lekko zaprawionego folkiem. Bardzo polecamy! A poza tym newsy z obozu Krafców, którzy podpisali umowę i już mają gotowe nagrania.

———————————————–

2014.05.20

Wczoraj premierę miała druga płyta kolektywu terenNowy.live. To już 83 projekt zrealizowany dzięki społeczności MegaTotal.pl :) Corinn, Inqbator i Little White Lies podpisali swoje umowy. Inqbator będzie realizować clip do już istniejącego utworu. Na razie nie mamy pomysłu, co zrobić z clipami na naszym murze, dlatego w przypadku Bartka Grzanka i Inqbatora zatrzymaliśmy się na umowie. A poza tym Little White Lies mają już gotowy materiał: nagrany, zmiksowany i po masteringu. Płyta ukaże się we wrześniu, ale do tego czasu zespół planuje kilka niespodzianek dla fanów.

———————————————–

2014.04.07

W minioną sobotę, 5 kwietnia Inqbator zebrał swój drugi megatotal i tym razem zrealizuje videoclip. Gratulacje! terenNowy.live podpisał umowę, ma gotowe nagrania i patronów. Premiera płyty, która wyda Requiem,planowana jest na maj. Chee-psy mają gotowego mastera.

———————————————–

2014.03.20

Dziś garść ostatnich zimowych newsów: Chee-Psy mają gotowe nagranie, okładkę i patronów, terenNowy.live przygotował już okładkę a Monika Kitel i Bartek Grzanek podpisali swoje umowy. Więcej wkrótce.

———————————————–

2014.03.03

Ogniste dziewczyny z Destructive Daisy wczoraj dojechały szczęśliwie do mety i mamy sto ósmy megatotal. Gratulacje! Poza tym zespoły Corinn i Krafcy oraz Monika Kitel wybrali już studia, w których zarejestrują swoje płyty, a terenNowy.live ma gotowe nagrania. Więcej newsów niebawem.

———————————————–

2014.02.03

Zespół Krafcy ponownie! Mamy sto siódmy megatotal. Gratulacje :)

———————————————–

2014.01.21

Ubiegły rok zakończył się na nieco zwolnionych obrotach i siłą rozpędu mamy też małą obsuwę w aktualizacji murów. Od ostatniej zdarzyło się i dużo i mało: 10 stycznia premierę miała płyta K-essence, czyli Bartka Księżyka z NeLL, którą wydało Requiem Records, 14 stycznia ukazał się biały winyl Sjón, a 19 stycznia tereNowy.live po raz drugi zdobył megatotal. Gratulacje! Niezły początek roku :) Ale w zasadzie to by było na tyle. Miejmy nadzieję, że więcej newsów niebawem.

———————————————–

2013.11.24

No to mamy 80 zrealizowanych projektów! W czwartek odbyła się premiera debiutanckiej płyty Radka Taracha, a dziś Fani dostali nagrania Inqbatora. Nasze ogromne gratulacje :)

———————————————–

2013.11.14

Dziś premiera płyty zespołu Revlovers. Ich debiutancki album ukazuje się na plastikowym krążku nakładem wytwórni Gish! To już 78 projekt zrealizowany dzięki społeczności MegaTotal.pl. Kolejne premiery niebawem. Inqbator ma już gotowy komplet materiałów, który pojechał do tłoczni – premiera planowana jest jeszcze w listopadzie. Lada dzień z tłoczni przyjedzie płyta Radka Taracha, która światło dzienne ujrzy 21 listopada. Płyta K-Essence już jest gotowa. Wytwórnia Requiem, która ją wyda, zapowiedziała premierę na 7 grudnia. Materiał grupy Sjón jest już w tłoczni, ale ukaże się dopiero w styczniu.

———————————————–

2013.10.05

Dla nas to sto piąty megatotal, a dla Bartka Księżyka już trzeci. Gratulacje! Solowy projekt wokalisty NeLL – K-essence, dotarł do celu. Bartek działa bardzo szybko: nie tylko obmyślił plan, ale podpisał już umowę, ma gotowy materiał, okładkę i patronów. Jego płytę wyda wydawnictwo Requiem. A poza tym Deviness (wcześniej znana jako Devin Style) posiada już zarejestrowany materiał, a Monika Kitel ma plan.

———————————————–

2013.09.22

Gratulacje dla Moniki Kitel! To ona zdobyła sto czwarty megatotal! No i podziękowania dla jej fanów :) A poza tym Radek Tarach ma już gotowe nagrania, czyli dostaje trzy cegły – za studio, nagranie i master, a Sjón zamknął kwestię patronów i podąża prosta drogą ku premierze.

———————————————–

2013.08.26

W sobotę megatotal numer 103 zebrał Bartek Grzanek. Gratulacje! To nasz pierwszy projekt video :) Plan działań już jest, ekipa realizująca też, dajemy więc dwie cegły (chyba trzeba będzie zmienić ich nazwy). A poza tym Devin Style i Revlovers podpisali swoje umowy, ci ostatni mają też okładkę. Sjón ma gotowy master nagrań. Rozmowy z patronami i prace nad okładką są na finiszu. Wysyłka do tłoczni nastąpi lada dzień. Premiera w październiku.

———————————————–

2013.08.05

Z lekkim wakacyjnym poślizgiem aktualizacja murów o Revlovers, którzy zdobyli 102 megatotal w sobotę! Gratulacje :) Zespół zbierał na plastikową wersję swojego dostępnego cyfrowo materiału Revision Thing, od razu więc mamy kilka cegieł: plan, studio, nagranie i mastering. Czekamy na kolejne :)

———————————————–

2013.07.26

Dziś cegła jedna, choć istotna – Sjón podpisał umowę. Tymczasem zbliża się 102. MegaTotal! Revlovers, Bartek Grzanek oraz Monika Kitel mają, jak się wydaje, największe szanse, ale nigdy nic nie wiadomo!

———————————————–

2013.07.21

Czasem zdarza się tak, że z czegoś trzeba zrezygnować. To zawsze są trudne decyzje i powody bywają ku temu najróżniejsze. W ciągu ostatnich kilku dni trzech twórców postanowiło wycofać się z realizacji projektów, na które otrzymali środki od fanów. The Rookles, T1 i Yanko Wojownik tak tłumaczą swoje odejście.

The Rookles:

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas przez cały czas trwania naszego projektu! To dzięki Wam i tylko dzięki Wam uzbieraliśmy całą sumę, potrzebną na wydanie naszej EP-ki.

Minęło jednak wiele czasu, odkąd dodaliśmy nasze utwory do MT, w międzyczasie rozpoczęliśmy prace nad autorską płytą, a towarzyszące temu wydarzenia zmuszają nas do rezygnacji ze współpracy z serwisem.

To Wy daliście nam ogromną siłę, żeby stawiać sobie poprzeczkę coraz wyżej. Zamiast 4 utworowej EPki w Wasze ręce trafi pełnowymiarowy debiutancki album The Rookles, składający się z kilkunastu utworów, który wynagrodzi Wam nasze odstąpienie od realizacji projektu. Płyta jest już gotowa. Mamy wielką nadzieję, że trafi w Wasze ręce jeszcze w tym roku.

Serdecznie dziękujemy raz jeszcze wszystkim fanom i MegaTotal.pl za wsparcie i promocję!

pozdrawiam Pana bardzo serdecznie,

Hubert Gawroński

…………………

Yanko Wojownik:

Witam ewentualnie zainteresowanych.

Takie krótkie info, wydawnictwa prezentowanego z taką żółtą okładką nie będzie. Nic nie zawiniło.

Przyczyną jest to, że zasady wstępnie przedstawione nie były dla mnie akceptowalne.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym i mam nadzieję, że nie będzie to dla Was jakimś przeżyciem z pogranicza tych negatywnych.

Pozdrawiam.

yanko wojownik

…………………

T1

Są sprawy w życiu każdego człowieka, że przewyższają inne cele, choć też są dość ważne.

…………………

Trzymamy kciuki za Wasze dalsze poczynania. Za rozwój kariery i osiąganie najważniejszych celów.

———————————————–

2013.07.06

Wczoraj po raz drugi w historii zdarzyła się rzecz niebywała. Padły dwa megatotale jednego dnia. Dzięki temu z szybkością światła minęliśmy stówę :) Wielkie gratulacje dla Little White Lies i Yanka Wojownika, który jako pierwszy zebrał megatotal wydawniczy w nowej odsłonie serwisu.

Kontakt z Little White Lies i Yankiem został nawiązany i wstępne plany ustalone. LWL pracują jeszcze nad materiałem na nowa płytę, będą więc zbierać dalej. Planują zwiększyć nakład i nakręcić nowy clip.

Yanko Wojownik szykuje stustronicowe wydawnictwo zawierające głównie wiersze i teksty piosenek, ilustrowane rysunkami, grafikami i zdjęciami.

A poza tym: Corinn planuje wydać płytę jesienią (cegła!), Sjón ma nagrania (cegła!), Radek Tarach podpisał umowę (cegła!).

———————————————–

2013.06.08

Z naszego placu budowy zeszły Radio Niebieskie Oczy Heleny, Szepty i Krzyki i Rabastabarbar. Wiosenny wysyp premier za nami, ale za to dziś pojawiła się nowa pozycja – megatotal zdobył zespół Corinn! Gratulacje :) Więcej newsów wkrótce…

———————————————–

201305.21

Już w najbliższy piątek dwie premiery jednocześnie! Płyta Szepty i Krzyki ujrzy światło dzienne (a właściwie nocne) podczas imprezy Radio Niebieskie Oczy Heleny w DOMu. Krążki już są, przeto w przypadku Szeptów i Krzyków to ostatnia cegła, a do imprezy wszystko gotowe, dajemy więc komplet cegieł od razu. Co jeszcze? Inqbator podpisał umowę – cegła!, T.1. ma plan, ale jeszcze zbiera – cegła! I to by było na tyle. Widzimy się w DOMu :)

———————————————–

2013.05.14

Dziewięćdziesiąty ósmy megatotal to pierwsze wydarzenie, które sfinansują fani. Będzie to Radio Niebieskie Oczy Heleny w DOMu, czyli koncert zespołów 1984, iNNi, Projekt LR i Little White Lies oraz premiera płyty Szepty i Krzyki. Już 24 maja!

———————————————–

2013.05.11

Dziewięćdziesiąty siódmy megatotal stał się udziałem T.1.! Gratulacje! Od setki dzielą nas już tylko milimetry :) Ciekawe, kto ją zamknie… Jak typujecie? I jeszcze dwie cegły – projekt Szepty i Krzyki pojechał do tłoczni, a Chee-psy podpisały umowę. More news soon…

———————————————-

2013.05.07

Wiosenny wysyp premier w toku. Kilkanaście dni temu premierę miała płyta Inkluza, dziś Reflection Artists, za dwa tygodnie z hakiem światło ujrzy projekt Szepty i Krzyki, a na początku czerwca Rabastabarbar. Będzie się dziać :) A teraz szczegóły. Szepty i Krzyki mają patronów i mastera. Cegły dwie! Premiera 24 maja podczas imprezy w DOMu. Rabastabarbar mają gotowego mastera, okładkę i patronów, a całość pojechała do tłoczni. Cegły cztery! Premiera 7 czerwca. Devin Style kończy rejestrować nagrania. Chee-psy wysłały umowę, która przebywa teraz gdzieś w czasoprzestrzeni pocztowej. ITBBNT.

———————————————–

2013.04.10

Wczoraj wieczorem padł dziewięćdziesiąty szósty megatotal! To album Radka Taracha. W imieniu wszystkich Twórców dziękujemy, a

wszystkim gratulujemy. Kontakt nawiązany i jest pierwsza cegła. Już za kilka tygodni czekają nas premierowe żniwa: Inkluz i Reflection Artists mają patronów i okładki, a ich materiały pojechały do tłoczni. Premiera Inkluza jeszcze w kwietniu, a Reflection Artists w maju.

———————————————–

2013.03.21

Tattooed Head Woman to drugi krążek wydany przez Przeciwziemię dzięki społeczności MegaTotal.pl i jednocześnie nasza siedemdziesiąta druga premiera. Gratulujemy i dziękujemy :)

———————————————–

2013.03.15

Jest pierwszy winyl! Czarna płyta Maćka Werka ujrzała światło dzienne! To już siedemdziesiąty i pierwszy projekt zrealizowany dzięki społeczności MegaTotal.pl SZACUN! A poza tym: płyta Przeciwziemi pojechała i przyjechała z tłoczni – premiera w pierwszy dzień wiosny (cegły dwie!), Rabastabarbar zarejestrował nagrania (cegła!), Szepty i Krzyki nagrane i mają okładkę (cegły dwie!), Chee-psy wybrały studio (cegła!).

———————————————–

2013.03.01

No i stuknęła nam siedemdziesiątka :) To Tame the Silence Marshantii to nasza siedemdziesiąta premiera. Piękna płyta. Akurat na nadchodzącą wiosnę. A poza tym Szepty i Krzyki podpisały umowę a Reflection Artists mają gotową okładkę.

———————————————–

2013.02.20

Proszę Państwa! Już za tydzień siedemdziesiąta premiera MegaTotal.pl! Okrągły jubileusz uczcimy wydaniem płyty Marshantii, zatytułowanej To Tame the Silence.

To w przyszły czwartek. A dziś garść newsów. Materiały Marshantii i Maćka Werka są już w tłoczni. Cegła i cegła! Przeciwziemia ma patronów. Cegła! Sjón już nagrywa. Wybrał Studio Soyuz Kamila Łazikowskiego (CKOD)

———————————————–

2013.01.03 ponownie

Wczoraj mieliśmy premierę Wigur metrycznych łódzkiej kapeli Souldust. To już sześćdziesiąta ósma płyta, która ukazała się dzięki wsparciu Fanów na MegaTotal.pl. Gratulacje i podziękowania!

A poza tym: kontakt z Szeptami i Krzykami oraz Sjónem nawiązany – cegła plus cegła. Szepty i Krzyki planują wydać tomik poetycki z płytą w limitowanym nakładzie nakładzie. Już nagrywają w studio wariacji.pl (cegła!). Sjón chce wydać winyla z remiksami swoich kawałków wykonanymi przez znanych producentów. Więcej szczegółów niebawem.

———————————————–

2013.01.31

Ale wysyp! Co dzień, to megatotal :) Przedwczoraj Chee-psy, wczoraj Szepty i Krzyki a dziś Sjón. MEGAGRATULACJE! I OGROMNE podziękowania dla wszystkich Fanów, którzy ich wspierają. Tego nie da się przecenić. I cóż… czekamy na kolejne :) Jeszcze tylko pięć i będzie okrągła setka :)

———————————————–

2013.01.26

Jest dziewięćdziesiąty czwarty! Wczoraj wieczorem – dzień po Chee-psach, finiszowały Szepty i Krzyki. Wielkie brawa! Ten projekt to kolejna kooperacja megatotalnych twórców. Tworzą ją Artur Szuba (iNNi, Gdzie Oni Są?) i Lecter (Projekt LR, iNNi) oraz szerokie grono zaproszonych gości.

Pozostałe newsy: kontakt z Inqbatorem i Chee-psami nawiązany, płyta Souldust przyjechała z tłoczni. Premiera za kilka dni :)

———————————————–

2013.01.24

Dziewięćdziesiąty trzeci megatotal należy do zespołu Chee-psy – GRATULACJE! Po emocjonującym finiszu tuż przed północą zespół zgromadził kasę na wydanie płyty i ma jeszcze 7 dni, żeby zebrać górkę. Nie odpuszczajcie i wspierajcie ich do końca!

———————————————–

2013.01.17

Brawa dla Inqbatora (znanego także jako Jakub Bubu)! Od wczoraj mamy dziewięćdziesiąty drugi megatotal! Jego projekt The Storm is Coming szybko dotarł do mety i zbiera nadal. Wciąż jest więc szansa wspomóc projekt i wejść do czołówki.

Pozostałe newsy dotyczą tylko jednego zespołu. Souldust ma gotowe nagrania i zamknął kwestię patronów, a jego materiał pojechał do tłoczni. Cztery cegły! Premiera już niebawem. A w kolejce Marshantia i Inkluz!

———————————————–

2012.12.21

Halo! To był ten koniec świata, czy nie? Tak czy inaczej premiera singla 2023 stała się faktem. To już 67 płyta wydana staraniem społeczności MegaTotal.pl. Gratulacje!

A poza tym: Marshantia, Dorian Mono i Souldust mają gotowe okładki płyt – trzy razy cegła!, a Inkluz zmasterował już swoje nagrania. Cegła!

———————————————–

2012.12.05

Halo! zamknęli temat patronów, mają gotową okładkę, a całość pojechała do tłoczni. Cegły trzy! I to będzie ostatnia tegoroczna premiera. Marshantia ma gotowy master i patronów. Cegły dwie! To będzie pierwsza premiera 2013 roku. Werk podpisał umowę i ma gotowych patronów. Cegły dwie! Reflection Artists podpisali umowę!

———————————————–

2012.11.19

Path of Shadows grupy Shadowmore to już 66 płyta wydana staraniem społeczności MegaTotal.pl. Moc, ogień i czad! Krążek zrealizowany ku chwale klasycznego thrash metalu, głośników odkręconych na full volume, head-bangerów, mosherów i fanów bezkompromisowej metalowej muzy!

Reflection Artists dokonali rejestracji nagrań. Cegła!

———————————————–

2012.11.07

Wczoraj, kilka minut przed północą padł dziewięćdziesiąty pierwszy megatotal! Po raz drugi finiszowała Devin Style. Gratulacje! Pierwsza cegła za kontakt i plan już jest.

———————————————–

2012.10.31

Maciek Werk zebrał megatotal. Dziewięćdziesiąty! Gratulacje! Ale zabawa nadal trwa – jest jeszcze przynajmniej tydzień, żeby wejść lub utrzymać się w TOP10 i TOP30 :)

Jako że to projekt wyjątkowy, bo zbiera tylko na wytłoczenie winyla z gotowym już materiałem, od razu mamy aż pięć cegieł!

———————————————–

2012.10.29

Conquest of Dreams Andrzeja Koryckiego z Lublina – 65 płyta wydana przez społeczność MegaTotal.pl to instrumentalna muzyka pełna pasji i wrażliwości. Zapraszamy do lektury w MegaZinie i na zakupy w MegaTunes.

Inkluz ma gotowe nagranie. Cegła!

Materiał Shadowmore pojechał do tłoczni. Cegła! Ta płyta to będzie prawdziwa petarda. Próbkę tego, co na niej znajdziecie ujawnimy w Halloween. Stay tuned!

———————————————–

2012.10.15

Marshantia ma gotowe nagrania. Cegła!

Andrzej Korycki z Lublina – skompletował patronów, ma gotową okładkę a całość pojechała już do tłoczni. Cegły trzy! Premiera jeszcze w październiku.

I na koniec informacja, iż artysta ProtoDJs zdecydował się wycofać projekt, gdyż otrzymał właśnie propozycję wydania płyty na korzystniejszych warunkach. Życzymy powodzenia :)

———————————————–

2012.09.20

Nareszcie doczekaliśmy się nagrań Oqrde i Shadowmore! :) Są! Zarejestrowane, zmiksowane i zmasterowane. Teraz czekamy na premiery :) Cegła i cegła!

Andrzej Korycki z Lublina podpisał umowę. Cegła!

more news soon…

———————————————–

2012.09.03

EPka Deyacody to sześćdziesiąta czwarta płyta wdana przy wsparciu społeczności MegaTotal.pl. Płyta Deyacody przynosi fanom soczystego i energetycznego heavy rocka cztery wyraziste utwory, które, choć stylistycznie najbliżej im do nu-metalu, opierają się na grunge’owych korzeniach, czerpią z klasyki współczesnego metalu i zagrane są z melodyką nowoczesnego art rocka. Po prostu moc!

Zapraszamy do MegaTunes

———————————————–

2012.08.23

The Rookles zdobywcami osiemdziesiątego dziewiątego megatotala! Gratulacje! I od razu cegły dwie: kontakt nawiązany i plan ustalony oraz studio wybrane.

Również Reflection Artists mają plan i studio. Cegły dwie!

Rabastabarbar wybrał studio. Cegła!

Andrzej Korycki z Lublina zarejestrował nagrania i dokonał ich masteringu. Cegły dwie!

Inkluz donosi, że zarejestrował już prawie cały materiał. Zostały tylko solówki i wokale.

More news soon…

———————————————–

2012.08.17

Gratulacje dla Reflection Artists, którzy dziś zebrali osiemdziesiąty ósmy megatotal!

A już 3 września premiera krążka Deyacody. Poniżej mała zajawa.

———————————————–

2012.08.06

Upał, roboty drogowe, festiwale i inne zjawiska ornitologiczne pomieszały nieco szyki w publikacjach na naszym murze, ale wracamy gry. Oto, co nowego:

Deyacoda zamknęła kwestię patronów, skończyła prace nad okładką i wysłała materiał do tłoczni. Cegły trzy!

Przeciwziemia ma gotowy master nagrań. Cegła!

Michelle Dolby Surround podpisała umowę. Cegła!

Z naszej listy wypadł zespół Alien Removed (dawniej Madbee), który z przyczyn losowych musiał zrezygnować z wydania płyty :(

———————————————–

2012.06.29

W letni piątek gorąca premiera. Juggler zespołu Friday to sześćdziesiąta trzecia płyta wydana dzięki staraniom społeczności MegaTotal.pl. Czad i wdzięk, melodia i energia. Wszystko w jednym. Zapraszamy do lektury w Megazinie i na zakupy do MegaTunes :)

Dzisiejsze pozapremierowe newsy: Inkluz, Deyacoda i Przeciwziemia podpisały umowy. Cegła, cegła, cegła! Deyacoda ma także gotowego mastera – niezły wygar :) Cegła!

———————————————–

2012.06.15

Monuments grupy Crowne to sześćdziesiąta trzecia premiera społeczności MegaTotal.pl. Świetna indie-rockowa płyta! Zapraszamy do poczytania w MegaZinie, na zakupy do MegaTunes i dyskusji na Facebooku.

Materiał Friday pojechał do tłoczni. Cegła! Deyacoda zarejestrowała utwory!

———————————————–

2012.06.06

Przeciwziemia zebrała osiemdziesiąty siódmy, a swój drugi megatotal. Gratulacje! I od razu mamy cztery cegły: kontakt nawiązany, nagrania zarejestrowane (a więc studio już z głowy) i okładka gotowa. Szybkie tempo :) Trwają prace nad masterem.

Friday zamknęli sprawę patronów i mają gotową okładkę. Cegły dwie!

Czytaj starsze wpisy