Za mało konkursów, za mała autopromocja, za mało fanów na serwisach społecznościowych, za dużo płyt w magazynie i mundial! :) Co można ułożyć z takich klocków? Autopromocyjny konkurs piłkarski dla użytkowników społecznościówek, w którym można wygrać płyty MT :)

megaball_page

Zapraszamy do konkursu, w którym promując megatotalną muzę i prawidłowo przewidując wynik meczu na mistrzostwach, możesz wygrać wybraną przez siebie płytę z katalogu MegaTotal.pl :) Codziennie! A osoba, która trafi najwięcej razy, zgarnie cały megatotalny katalog: 28 płyt plus superbonus t-shirt Fair Music! Za drugie miejsce dajemy 20 a za trzecie 10.

Zasady są proste:

PROMUJESZ – ZGADUJESZ – WYGRYWASZ :)

A oto konkret, czyli co i jak w punktach.

1. Wybierz swój ulubiony album na MT.
2. Poleć go innym na dowolnym serwisie społecznościowym: Facebook, MySpace, Nasza Klasa, Blip, Flaker, Grono, Twitter, Wykop, Buzz (do tego służą te małe ikonki pod playerem i okładką :)

share_page

3. Upewnij się że wpis będzie widoczny dla wszystkich, a nie tylko znajomych.

facebook_everyone_page

4. NAJPÓŹNIEJ 30 minut przed rozpoczęciem meczu wrzuć do odpowiedniego posta na forum swój przewidywany wynik (TYLKO JEDEN!) wraz z linkiem do miejsca, gdzie promujesz wybrany album (to musi być twój profil). Pamiętaj – info po kliknięciu powinno być widoczne dla wszystkich. Tylko zgłoszenia zawierające link z widocznym poleceniem będą brane pod uwagę! Jeśli podasz więcej wyników, pod uwagę brany będzie tylko pierwszy.
5. Usiądź przed telewizorem, ścisz głos do zera i odpal muzę z wybranego albumu na MT. No chyba że wolisz brzęczenie much i gadki specjalistów ;)
6. Jeśli jako pierwszy poprawnie przewidzisz wynik, odezwiemy się do Ciebie mailowo w ciągu kilku godzin i zadamy bardzo proste pytanie mniej lub bardziej luźno związane z meczem. Nagrodę dnia zdobędziesz po udzieleniu prawidłowej odpowiedzi.
7. I tak codziennie: promujesz – zgadujesz – wygrywasz :)
8. Jeśli któregoś dnia nikt nie zgadnie wyniku, płyta przechodzi na dzień następny.
9. Aby zdobyć nagrodę główną nie trzeba się spieszyć – wystarczy dobrze przewidywać. Jeśli np. odgadniesz wyniki wszystkich meczów, ale nigdy nie będziesz pierwszy, to i tak nagroda będzie twoja. Osoba z drugim wynikiem dostanie 20 wybranych płyt a z trzecim 10 (już bez koszulek :)

Codziennie rano na forum pojawi się post Załogi z informacją, który wynik typujemy – zazwyczaj będą to mecze odbywające się najpóźniej, ale nie tylko.

I jeszcze dodatkowy warunek, który powinny zabezpieczyć konkurs przed kreatywnym uczestnictwem: udział mogą brać tylko użytkownicy MT, którzy zarejestrowali się i w dowolny sposób płatnie doładowali konto na dowolną sumę przed rozpoczęciem mundialu (do 09.06.2010 włącznie). Jeśli zauważymy, że ktoś próbuje używać multikont, będziemy reagować jak na próbę wyłudzenia. Mamy jednak nadzieję, że nie będziemy :)

Regulamin konkursu

Powodzenia!