Wspólnie z P.W. Events zapraszamy 21.04 na jedyny w Polsce koncert Satyricon w ramach trasy The Dawn of the New Age 2015! Norwegowie promują na niej nowy box CD/DVD “Satyricon – Live At The Opera” i zapraszają grających fanów do wspólnego jammowania! Wygraj zaproszenia (konkurs pod artykułem)!

Satyricon - koncert 21.04 w Warszawie

Ekipa Satyra i Frosta, po świetnym przyjęciu ze strony polskiej publiki, postanowiła odwiedzić nasz kraj w ramach kolejnej trasy “The Dawn Of A New Age 2015″. Jest ona także zwieńczeniem działań promocyjnych ostatniego studyjnego ich albumu, który ukazał się w 2013 roku, notując bardzo dobre wyniki sprzedaży na całym świecie.

“Satyricon – Live At The Opera” to zapis koncertu wykonanego wspólnie z chórem Norweskiej Opery Narodowej. Wydawnictwo ukaże się w kwietniu jako podwójny box CD/DVD oraz na winylu.

Koncert Satyricon jak i cała trasa to zapowiedź zupełnie nowego podejścia zespołu do koncertów i jednocześnie zupełnie, nie znanego jak do tej pory na tym poziomie masowej popularności otwarcia na fanów. – W 2015 roku będziecie świadkami powstania nowego Satyricon, zespołu, który odrzuca typowe mechanizmy obecnego rynku muzycznego. Nie zagłosujecie na kawałki, które chcecie usłyszeć, ale jeśli gracie na instrumencie w miarę dobrze, to możecie z nami jammować na scenie. Tak! Ta trasa to przede wszystkim scementowanie więzi z naszymi fanami. I być może okaże się naszą najlepszą. – tak Satyr Wongraven przedstawia nadchodzące europejskie wojaże!

Satyricon wraz z chórem Opery Narodowej w Oslo

SZCZEGÓŁY KONCERTU

The Dawn Of A New Age 2015
Satyricon + supporty: Oslo Faenskap, Vredehammer
21.04.2015, Progresja Music Zone, Warszawa

Bilety: 79zł (ograniczona pula tylko na pwevents.pl), 89zł (przedsprzedaż), 99zł (w dniu koncertu)
oraz w Ticketpro, Eventim, eBilet

Bilety stacjonarnie: sieci sklepów Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju
Bilety kolekcjonerskie: pwevents.pl, Progresja Cafe, Ticketclub – Stodoła, Rock Long Luck (Poznań)

Wydarzenie na Facebooku

KONKURS! WYGRAJ PODWÓJNE ZAPROSZENIA!

Do wygrania 2 podwójne zaproszenia na warszawski koncert Satyricon. Aby je zdobyć odpowiedz na 3 pytania związane z zespołem oraz pokrewnymi mu stylistycznie projektami ufundowanymi przez społeczność MegaTotal.pl:
1. Napisz jak najciekawiej, co Twoim zdaniem decyduje o wyjątkowości norweskiej sceny black metalowej.
2. Ile utworów zawiera album zespołu Snakegraden? (Więcej o wydawnictwie)
3. Ile płyt wydał dzięki MegaTotalnym zespół Shadowmore? (Więcej o płytach tutaj i tu)

Zgłoszenia należy wysyłać pod adres konkurs@megatotal.pl do dnia 12. kwietnia. Nie decyduje ich kolejność!