Zaprzyjaźnione z MT łódzkie Kino Charlie stara się o środki z łódzkiego Budżetu Obywatelskiego na rozbudowę Strefy Kultury. Jeśli mieszkasz w Łodzi i masz więcej niż 16 lat, możesz pomóc oddając swój głos :) Jeszcze do niedzieli.

To Charlie stoi za jedną z najstarszych polskich imprez filmowych – Forum Kina Europejskiego, w ramach którego odbywa się jedyny konkurs piosenki filmowej – Kamerton.

To z Charliem kiedyś wspólnie zorganizowaliśmy unikalną imprezę Taperzy XXI Wieku. I to Charlie wspiera nas w promowaniu młodych wykonawców.

I wreszcie Charlie to miejsce, gdzie odbywają się dziesiątki, jeśli nie setki najróżniejszych imprez związanych z filmem, muzyką i ogólnie kulturą.

Teraz Charlie planuje zaadaptować budynek, w którym się mieści w Strefę Sztuki – azyl dla koneserów sztuk i twórców niezależnych, inkubator kultury i miejsce kreatywne, w którym działanie łączy się z edukacją, a twórcze myślenie z odkrywaniem nowych horyzontów. Miejsce dla każdego mieszkańca Łodzi. Miejsce przyjazne seniorom oraz młodej widowni, dzięki któremu, hasło ,,Łódź kreuje”, skuteczniej będzie promowało nasze Miasto i Region w Polsce i Europie.

Brzmi nieźle? Jeśli tak, to oddaj swój głos na Strefę Kultury Kina Charlie. Głosowanie trwa do niedzieli.

Więcej o Strefie Sztuki: TUTAJ

Więcej o samym głosowaniu: TUTAJ

A głos można oddać TUTAJ