Każdy użytkownik MT po krótszym czy dłuższym okresie zabawy nabiera przekonania, że niektóre rzeczy mogłyby działać lepiej, inaczej, sprawniej, wygodniej, fajniej. I słusznie. My też tak uważamy :)

usersvoice_page

Do tej pory te wszystkie pomysły wędrowały do nas różnymi kanałami: na forum, w komentarzach do postów, na krzykpasku, w mailach. Jest ich tyle, że siłą rzeczy nie da się ich wszystkich wprowadzić naraz (nie mówiąc o tym, że niektóre są sprzeczne z innymi :).
Aby całość zagadnienia usystematyzować i uczynić wygodniejszym i sprawniejszym najpierw to, skorzystaliśmy z usług narzędzia UserVoice.
Od kilku dni przy prawym suwaku na stronach FORUM i SPOŁECZNOŚĆ widoczna jest metka FEEDBACK. Jeśli masz pomysł co zrobić, by żyło się lepiej – czy to na serwisie czy poza nim, kliknij weń (metkę) i go zgłoś (pomysł). Jeśli ktoś już go podał wcześniej, to po prostu oddaj nań swój głos, a jeśli go jeszcze nie ma, to dodaj.
Opierając się na wadze poszczególnych pomysłów oraz na zdrowym rozsądku, będziemy krok po kroku realizować postulaty użytkowników (Artystów i Fanów).
Zapraszamy do współpracy :)