Po raz kolejny Muzyczna Łódź Ratunkowa wyrusza w rejs. W przyszłą środę, 26 października w łódzkim klubie Futurysta odbędzie się koncert, którego celem jest zebranie środków na pomoc cierpiącym na choroby nowotworowe podopiecznym Fundacji „KRWINKA”. Patronem koncertu jest MegaTotal :)

Podczas koncertu wystąpią trzy łódzkie składy hiphopowe: Dymek & ParadoxSquad, Citizen oraz Trio Chłopaków. Ich występy przedzielane będą licytacjami, z których dochód również zasili Krwinkę.

Muzyka jest ważnym elementem życia każdego człowieka. W każdym z nas budzi emocje. Głównym celem organizowania koncertów pod hasłem Muzyczna Łódź Ratunkowa jest zebranie łodzian i namówienie ich do wspólnego działania. W Łodzi mamy wiele organizacji, które pomagają ubogim, chorym czy poszkodowanym przez los. Czas pokazać mieszkańcom te właśnie organizacje, uświadomić im, jak wiele jest takich miejsc. Możemy sprawić, aby muzyka połączyła nasze miasto w wielką maszynę pomocy. Sprawmy, aby wszystkim żyło się lepiej, aby każdy, kogo los potraktował okrutnie, znalazł w naszym mieście pomoc i schronienie. Niech Łódź stanie się lepszym miastem dla nas wszystkich. – mówi Robert Dziobiak, organizator imprezy.

Koncert odbędzie się 26 października (środa) 2011 roku w klubie studenckim Futurysta, który znajduje się w Łodzi przy ulicy Politechniki 7. Start o 20.00, zakończenie około 24:00