Całkiem niepostrzeżenie, w cieniu kampanii wyborczej, walki ze skutkami powodzi oraz przygotowań do startu nowego serwisu (o tym niebawem) już jakiś czas temu przygotowaliśmy rzecz małą, acz przydatną :) Teraz kilka o niej kilka słów. Oto embedowalny odtwarzacz składanek.

Jak działa? A dokładnie tak jak takie samo urządzenie przeznaczone dla albumów. Na stronie składanki znajdziecie teraz kod, który można wkleić na dowolną stronę i tam odtwarzać ulubione kawałki.

A na co to? A do wielu celów. Można zwyczajnie pochwalić się swoimi ulubionymi kawałkami z MT np. na swoim blogu (bo player odtwarza tylko utwory z MT). Albo lansować albumy, w których ma się udziały. Albo wyszukiwać fajne nowości.

A jeśli ktoś organizuje koncerty (małe i duże, pojedyncze, cykliczne albo i festiwale), może sobie wkleić playera z kapelami, które u niego grają i w łatwy sposób dać gościom próbkę tego, co może ich czekać na żywo. No, a jeśli taki ktoś nie wie, że tak może zrobić, to Artyści mogą mu podpowiedzieć, bo przecież trzeba dbać o swoją promocję :)

Liczymy na to, iż nieograniczona fantazja użytkowników MT znajdzie jeszcze wiele innych zastosowań tego urządzenia i przyczyni się do promowania naszych Artystów :)

Powodzenia :)