Jeśli niezależni Artyści sami zabiegają o zdobycie Fanów i sami zbierają fundusze na wydanie płyty, to czemu nie mieliby sami organizować sobie festiwali? Dzięki inicjatywie NuSoulCity, fani soulu będą mogli na żywo zobaczyć najciekawsze zjawiska, jakie pojawiły się w tym gatunku muzyki. Już 7 lipca startuje festiwal SoulAnd.

souland_page

SoulAnd to pierwszy w Polsce festiwal muzyki okołosoulowej, którego celem jest przede wszystkim szerzenie i promowanie polskiego soulu. Jest to impreza, prezentująca profesjonalnych, niszowych artystów tworzących od lat w tym właśnie gatunku, jednak różniących się wpływami innych stylów, jak na przykład: funk, R&B, jazz, rock czy hip hop. SoulAnd stwarza także możliwość współpracy i wzajemnego wsparcia artystów tworzących polski soul.
Inicjatorką wydarzenia jest wokalistka NuSoulCity Olga Matylda Woźniak. Poszczególne edycje SoulAnd będą odbywac się przez cały rok, w różnych miastach Polski (m.in. Warszawa, Szczecin, Kielce, Kraków, Wrocław, Gdynia), dzięki wsparciu lokalnych mediów.
Podczas pierwszej edycji koncertu festiwalowego “SoulAnd”, który odbędzie się 7 lipca 2009 r. godz. 21.00 w warszawskim Hard Rock Cafe, wystąpią następujący artyści: NuSoulCity, DoriFi oraz Ania Maywald.
Megatotal zaprasza na wyjątkową wycieczkę, podczas której soul oddycha rozmaitymi stylami.
O datach i miejscach kolejnych koncertów będziemy informować na bieżąco.