Już w najbliższą sobotę 11 grudnia 2010 (sobota) terenNowy.live zaprasza do nowej siedziby Dobrej Karmy czyli klubu Miasto (w samym centrum Warszawy) na imprezę (A18) Ambientność czyli miasto w mieście z gościnnym udziałem C.H. District i Grabka, którego płyta 8 będzie miała premierę podczas tego koncertu.

Celem cyklu Ambientność jest prezentacja projektów z pogranicza gatunków ambient, etno, folk i experimental i pokazanie, że współczesna muzyka ambient to nie tylko muzyka elektroniczna, ale również muzyka tworzona przez “żywe” instrumenty, a “ambient” to nie tylko styl muzyczny, ale również idea. Idea muzyki przestrzeni. 18 edycja odbędzie się 11 grudnia o godzinie 19:00. Wjazd 10 PLN. Wystąpią: Grabek, C.H. District i pomysłodawcy cyklu, kolektyw terenNowy.live

GRABEK

Jednoosobowy projekt na skrzypce elektryczne, sekwencer, looper, wokal i ogrom wyobraźni.  Ma na koncie między innymi EPkę mono3some (2009), OFFsesję i występy na kilku festiwalach (Free Form, Slot Art, Open’er). 8 to jego debiutancka płyta. Specjalnie na ten koncert GRABEK przygotował 100 egzemplarzy limitowanej, numerowanej wersji albumu. Do Świąt Bożego Narodzenia  będzie to jedyna okazja, by zaopatrzyć się w album w formie CD.

Poniżej utwór So Vulgar z płyty 8.

C.H. DISTRICT

Działający od 1998 roku jednoosobowy projekt eksplorujący pogranicze industrialu i elektroniki. Ściśle współpracuje z grupą performerów video Suka Off, tworząc oprawę dźwiękową do ich działań.

terenNowy.live

Samorodna sekcja kolektywu terenNowy.info. Spontaniczna podróż po przestrzeniach, intuicyjno-improwizacyjny zapis chwili.

U W A G A !!! U W A G A !!! U W A G A !!!
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. WEJŚCIE WYŁĄCZNIE PO REZERWACJI MAILOWEJ (I OTRZYMANIU POTWIERDZENIA) NA ADRES mail@terennowy.info