Piosenka „Za szybą” z płyty „Trzynaście stanów świadomości” zespołu Szepty i Krzyki doczekała się wizualizacji. Jego pomysłodawczynią jest Dominika Suchecka.

„Za szybą” to poetycka refleksja na temat poczucia wyobcowania, osamotnienia w ogarniętym znieczulicą świecie. To  smutne spojrzenie przez spływające deszczem okno, zniekształcające rzeczywistość, powodujące odrętwienie.

Za montaż obrazu odpowiedzialna jest jego pomysłodawczyni Dominika Suchecka, autorka zdjęć Paulina Hryć, koordynator planu Brunon Hawryluk, których na owym planie wspierali: Patrycja Daszczuk, Marta Węgielnik-Bystrowska oraz Tomasz Herbrich.

To drugie i ostatnie wideo, które promuje płytę „Trzynaście stanów świadomości”. Czas na nowe kompozycje. Nawiązując do „Za szybą”, pomysły już się skropliły i mamy je w komputerze w bardzo zaawansowanej formie ;-) Nagraliśmy większość instrumentarium. Teksty napisane i wystarczy je teraz zaśpiewać. Więcej szczegółów nie zdradzę, ale warto poczekać na skończoną formę, która w postaci już wydanego albumu trafi w Państwa ręce – opowiada Artur Szuba.