Oto pierwsza płyta w katalogu MegaTotal.pl z muzyką filmową… Oczywiście, że nie :) Ale po wysłuchaniu albumu Devin Style INCLUDE bardzo łatwo można sobie wyobrazić, że tak właśnie jest.


Czternaście utworów, które artystka serwuje nam na debiutanckiej płycie to tak naprawdę ilustracje do nieistniejących obrazów.

Mamy tu zarówno pełne melancholii sceny miłosne w romantycznej scenerii parku kryjącego się we mgle, jak i dynamiczne pościgi w industrialnych wnętrzach opuszczonej fabryki. To, czy te sceny złączą się w jeden film, czy pozostaną jako oderwane od siebie, krótkometrażowe impresje, zależy tylko i wyłącznie od widza. Artystka tylko sugeruje, kreśli tematy przewodnie, zaś wypełnienie ich niuansami należy do odbiorcy.

Wycieczki w stronę różnych gatunków muzycznych z jednej strony ułatwiają zadanie, ale z drugiej sprawiają, że dźwiękowe plany nie są jednoznaczne i dają się odczytać w różnoraki sposób. A to sprawia, że do płyty można wracać wielokrotnie i za każdym razem usłyszeć co innego.

Clip do utworu promującego płytę:

Płytę sfinansowali Fani z serwisu MegaTotal.pl:

soul
musiq
wspione
dani4as79
basiab
iza002
mr_beef
smoke04
gociq
adrianapt

oraz 108 innych.

Autorką i wykonawczynią wszystkich utworów jest Devin Style.

Utwory na płycie:

01. The E
02. Pray For Nothing
03. Sweet Zwid
04. Butterfly
05. Meteorite
06. Emerald Healer
07. Missing
08. Break M
09. Harmonic Charm
10. Hookie
11. My Emptiness
12. Take the Time
13. Revolt
14. Growl

Devin Style – Include. Kup tę płytę w MegaTunes!
Strona Artystki