W sobotę 20. grudnia o godz. 21.oo Little White Lies zagrają akustyczny koncert w Krakowie. Miejsce: klimatyczna piwnica brytyjskiej Restauracji The Dorsz przy ulicy Św. Anny 4! Polecamy gorąco!
Little White Lies w The Dorsz, Kraków!

Koncert rozpocznie się o godzinie 21.00 a po występie zespołu after zapewni set w wykonaniu Ratepus JD oraz Lady Katee. Polecamy ten wieczór nie tylko rezydentom, ale osobom odwiedzającym tego dnia miasto Smoka Wawelskiego! Restauracja The Dorsz – miejsce w którym odbędzie się koncert, oddalone jest o jakieś 50 kroków od świątecznie już rozświetlonego Rynku Głównego – w sumie stwarza to perspektywę przeżycia niepowtarzalnego wieczoru!

Wydarzenie na Fejsbuku.

Warto wiedzieć, że w wydaniu akustycznym Little White Lies prezentują się równie znakomicie, choć nieco inaczej niż w pełnej wersji elektrycznej. Najlepszy przykład to łódzkie wideosesje do albumu Days Of Chaos. Oto jedna z nich:

Uwaga! Aktualnie jeszcze tylko przez dwa dni w specjalnej ofercie najnowszy album Little White Lies Days Of Chaos plus wystrzałowa, czarna eko-torba za jedyne 29,99 zł! Jeszcze zdążymy wysłać pod choinkę! Sprawdź TUTAJ!

CD + Ekotorba w specjalnej ofercie!