Witamy

Chcieliśmy Was poinformować, że w mikołajkowy poniedziałek (g. 21) odbędzie się premiera naszego nowego kawałka pt. “Telewizory”.


Jaki jest plan?

Oczywiście chcielibyśmy zebrać target i wydać tym razem płytę długogrającą. Jeżeli chodzi o próg, to będzie to 1 200 000,00 megagroszy. Z doświadczenia wiemy, że taka kwota starczy na nagranie 8-10 kawałków.

Co mamy do zaoferowania?

Aby wybić się z tłumu zmieniamy podejście do tych i innych spraw… Co 4-6 miesięcy będziemy wrzucać nowy utwór + teledysk (amatorski). Klip do “Telewizorów” powinien pojawić się do końca roku (myślimy o świętach). Chcieliśmy zgrać to z premierą, ale zmiksowanie (na własną rękę) utworu, zrobienie okładki, zarejestrowanie materiału video + życie pochłonęło nam czas przeznaczony na całe to przedsięwzięcie. W każdym razie został już tylko montaż =)

Jak ma się zespół?

Od trasy promującej singiel “Pierwsze wyjście z boku” wiele się zmieniło. Znaczący wpływ na to i owo miał, ma i będzie mieć radosny bobasek o imieniu Maciek. Tak, tak – nasz basista został tatą. Już niedługo do społeczności MT dołączy zajczyk junior. Ciekawe w co będzie inwestował? =)

Jeżeli chodzi o zespół, to mamy się dobrze. Zmieniło się to, że od pewnego czasu gramy we trzech (bez jednej gitary).  Nie ukrywamy, że bardzo wpłynęło to na naszą muzykę. Między graniem w trójkę, a w czwórkę jest kosmiczna różnica, dlatego tym bardziej jesteśmy ciekawi jak zareagujecie na nowego ZBOKa. W każdym razie, paradoksalnie mając mniej czasu i spotykając się w odchudzonym składzie, zaczęliśmy robić więcej.

Długa droga przed nami ale zrobiło się bardzo ciekawie.

Koncerty i  promocja już wydanego singla?

W związku z zaistniałą sytuacją do koncertowania i promocji “Pierwszego wyjścia z boku” wrócimy w drugiej połowie nadchodzącego roku.

Na zakończenie

Mamy nadzieję, że “Telewizory” będą miłym mikołajkowym prezentem dla obecnych i przyszłych Fanów ZBOKa. Wszystkiego dobrego i do usłyszenia w poniedziałek!!!

pozdrawiamy,

Mariusz, Artur i Adam

ZBieg OKoliczności