O tym że mamy nowy layout strony głównej i broń masowego słownego rażenia w postaci Megazinu nie będziemy nawet pisać. Skoro to czytacie to o tym wiecie, a jeśli już zapoznaliście się ze wstępniakami naszych redaktorów polecamy skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą ;) To tak dla odmiany, bo jak pewnie zauważyliście od pewnego czasu z naszego bloga wiało być może trochę nudą. Teraz będzie już bezpiecznie :D

Poza tym mamy siódmy, jubileuszowy MegaTotal :) I to się właściwie liczy najbardziej, bo ostatnio jesteśmy regularni jak siedemdziesięcioletni playboy na viagrze, znaczy strzelamy przynajmniej raz na tydzień. Grupa NeLL, której wraz z naszymi fanami zrobiliśmy już drugie MegaTotalne dziecko jest akurat w trasie. O koncertach więcej dowiesz się na ich Majspejsie, a już teraz możemy powiedzieć że drugi materiał wydamy chłopakom w dość niekonwencjonalny sposób. Warto poczekać te parę miesięcy.

A teraz szybki pasek informacyjny dla wszystkich udziałowców (z racji tego, że jest to pasek produkcji albańskiej wyobraź sobie drogi udziałowcu, że się przewija):

Rabastabarbar – premiera na przełomie września i października STOP Coffee Break – sesja trwa, dziś dogrywano trąbkę i puzon, na płycie ma być na 99% aż 7. kawałków! STOP NuSoulCity – rozpoczyna nagrania w studiu w Warszawie STOP Skowyt – już po spotkaniu :)), wchodzą do do studia w październiku STOP Tosteer – wejdzie do studia zaraz po Coffee Break, czyli druga połowa września STOP Wielki Zderzacz Hadronów wyprodukowali Chińczycy STOP nie dotyczy….

Załoga MegaTotal.pl