Maciej Werk – lider rewolucyjnej formacji Hedone, powraca z nową płytą, która na CD ukaże się jesienią. “Songs That Make Sense” to zbiór wyjątkowych utworów, w których stworzeniu udział wzięli m.in. Mark Lanegan (Queens of the Stone Age), Anita Lipnicka, Joanna Prykowska (Firebirds) i Misia Furtak (Tres B.). Kolekcjonerska, winylowa wersja płyty ukaże się dzięki społeczności internetowej MegaTotal.pl.

Hedone – formacja Macieja Werka była grupą, która w latach 90. w sposób bezkompromisowy i pozbawiony najmniejszych kompleksów pokazała, że nad Wisłą może powstawać muzyka światowego formatu. Jej lider od początku stawiał na współpracę ze znanymi artystami. Tworzył m.in. w duetach z Iggy Popem i Renatą Przemyk.

Lista uczestników jego najnowszego projektu jest równie imponująca: Mark Lanegan (ex-Queens Of The Stone Age), Chris Olley (ex-Six By Seven), Poogie Bell (perkusista współpracujący z Davidem Bowie i Eryką Badu), Wojtek Pilichowski, Anita Lipnicka, Joanna Prykowska (ex-Firebirds), Natalia Fiedorczuk czy Misia Furtak z grupy Tres B.

Po raz pierwszy polskiemu twórcy udało się zaprosić do współpracy producentów światowej sławy. Nad ostatecznym brzmieniem utworów pracowali m.in.: Tim Simenon (producent m.in. płyty „Ultra” Depeche Mode), Paul „P-Dub” Walton (producent i inżynier nagrań m.in: Bjork, Massive Attack, Madonny, Laibacha czy Birdy’ego) i Rob Cass (inżynier dźwięku i producent od lat związany z legendarnym studiem Abbey Road).

Aby w pełni docenić ich pracę oraz wyjątkowość nagrań, Werk postanowił wydać kolekcjonerską edycję „Songs that Make Sense” na czarnym krążku. Środki na jego produkcję chce pozyskać od internautów za pośrednictwem serwisu MegaTotal.pl.

To wyjątkowa okazja dla fanów artysty, bo osoby, które najbardziej przyczynią się do realizacji projektu, zostaną zaproszone na jedyny koncert promujący to wydawnictwo, oraz spotkanie ze współtwórcami albumu. Otrzymają także „Songs that Make Sense” na winylu z autografami oraz wersję CD.

Projekt Werka można wspierać na tej stronie
http://www.megatotal.pl/project/show/songs-that-make-sense-na-winylu