Piękny, biały winyl z całkiem przedpremierową muzyką zespołu Sjón jest już dostępny w MegaTunes. Co prawda na razie tylko w przedsprzedaży, ale jeśli ktoś go zakupi, do czasu otrzymania przesyłki będzie mógł się cieszyć muzyką z plików.

Jeśli zamówisz tego winyla już teraz, będziesz mógł ściągnąć jego zawartość w postaci mp3 320 kbps. Warunki są dwa: musisz posiadać konto na MegaTotal.pl, a Twój przelew za zakup musi wpłynąć na nasze konto.

Oprócz tego razem z winylem dostaniesz również wersję CD. OK? :)

Zamówienia można składać tutaj. Na tej stronie są również wszystkie ważne informacje i szczegóły.

Doskonale wytłoczony w Wielkiej Brytanii i bielutki niczym śnieg winyl NOJS zawiera dwa utwory: Forest i 1000miless oraz ich remixy popełnione przez Mateusza “Enn” Majewskiego i Kamila “NuBot” Łazikowskiego. Ten ostatni odpowiada również za produkcję całej płyty w łódzkim Studio Soyuz.

Muzyka Sjón to postrockowy konglomerat alternatywnego rocka, neopsychodelii i shoegaze, zabarwiony nowofalowymi smaczkami klasyki lat 80′ i 90′. Spora doza elektroniki, efektów nakładanych na instrumenty (w tym wokal), transowe kompozycje i sceniczna energia nadają zespołowi charakterystyczne i rozpoznawalne brzmienie.

Sjón ma na koncie wiele koncertów, między innymi w Liverpoolu i Londynie u boku Myslovitz, na Openerze i Soundrive Festiwal.

Utwory na płycie:

1. Forest
2. 1000miless
3. Forest Enn Remix
4. 1000miless NuBot Remix