Trzy łódzkie kapele, które szykują się do wydania płyt sfinansowanych przez społeczność MegaTotal.pl, zapraszają na koncerty.

Revlovers, Sjón i Little White Lies koncertują i szykują się do premier swoich płyt. Najbliżej mają Revlovers, którzy już w najbliższy czwartek zapraszają do łódzkich Owoców i Warzyw na oficjalną premierę krążka CD Revision Thing.

Płyta Sjón ukaże się dopiero w styczniu, a zespół w najbliższy piątek wystąpi na urodzinach klubu DOM.

Little White Lies nadal pracują nad materiałem na megatotalną płytę i próbują z akustyczną odsłoną swojej muzyki. Świetnie poszło im podczas Soundedit, teraz zaprezentują się w Owocach i Warzywach i w Toruniu.

Revlovers

14.11 Owoce i Warzywa / Łódź (premiera płyty)więcej info i konkurs w MegaZinie
28.11 Łódź Kaliska / Łódź (w. Ted Nemeth)

Little White Lies

21.11 Owoce i Warzywa / Łódź (akustycznie)
27.11 Carpe Diem / Toruń (akustycznie)

Sjón

15.11 DOM / Łódź (urodziny DOMu)

Na koncert Sjón mamy zaproszenia do rozdania w konkursie! Jak je zdobyć? Trzeba przysłać do nas maila (konkurs@megatotal.pl) z datą dnia, w którym zespół Sjón osiągnął sumę megatotal. Pięć pierwszych osób, które nadeślą prawidłową odpowiedź, dostanie wejściówkę na urodzinową imprezę klubu DOM i koncert Sjóna. Tradycyjnie do konkursu zapraszamy fanów z kontem MegaTotal i lubiących nasz Facebook.

Dla tych, którzy na ten koncert się nie wybiorą, też mamy niespodziankę :) Podczas koncertu zespół po raz pierwszy na żywo wykona utwór 1000miless NuBot Remix. W tym samym czasie pojawi się on na naszym kanale na YouTube: http://www.youtube.com/user/megatotaltv

Do zobaczenia na koncertach i nie tylko :)