Dzięki kooperacji MegaTotal.pl i CreArtive powstał videoclip do utworu The Washing Machine Dead Disco z płyty Into the Sun. Dziś jego premiera. Proszę bardzo. Oglądamy clip. Podziwiamy foty z planu i czytamy refleksje twórców. Miłego odbioru :)

Jedna z naszych ulubionych piosenek. Świetny obrazek, którym zamykamy pewien etap w działalności zespołu i płyty Into The Sun. Polecamy serdecznie.

The Washing Machine

Pomysł na klip zrodził się dość naturalnie. Po wysłuchaniu piosenki, chcieliśmy nawiązać do tekstu a zarazem nie przekładać jego treści w dosłowny sposób. Pokazujemy więc historię rozstania w dość nietypowy sposób. Zderzamy ze sobą naturalne piękno z mocnymi obrazkami demolki pokoju.

Wnętrze zaaranżowaliśmy w taki sposób aby każdy kto obejrzy klip nie miał wątpliwości jakiego zespołu jest to dzieło. Duże plakaty z The Washing Machine od razu rzucają się w oczy, tak jak piękna, a zarazem delikatna dziewczyna. Niepozorny leniwy poranek i kocie przeciąganie przed oknem przeradza się w agresywne “porządki” które mają na końcu teledysku swoją puentę. Chcieliśmy zobrazować muzykę zachowując jej zmienną amplitudę i mamy nadzieję że się udało.

Zdjęcia realizowane zostały przez CreArtive, grupę filmową, która ma na swoim koncie już kilka konkretnych teledysków. Dlatego nie mieliśmy żadnych obaw co do całej produkcji. Praca w gronie zaufanej ekipy zawsze daje genialne efekty. Sam pomysł demolki okazał się dosyć prosty do zrealizowania, gorzej było ze sprzątaniem. Na szczęście udało się dotrzymać harmonogramu i nie trafiliśmy na większe problemy, a co więcej dograliśmy kilka fajnych scen widząc jak nasza aktorka dobrze czuje się w swojej roli.

Creartive

————————————-

The Washing Machine – Dead Disco OFFICIAL VIDEO
www.facebook.com/washingband

CreArtive Film Production:
www.facebook.com/CreartiveFilm

MegaTotal:
www.megatotal.pl/

Director: Michał Pałuszny
Operator: Michał Pałuszny
Producer: Marcin Rzeźniczek, Michał Pałuszny
Cast: Krystyna Strzeszewska
Other: Przemysław Ekert

Make up: Karolina Strzeszewska
Backstage photos: Kamila Strzeszewska
Crew: Grzegorz Rzeźniczek
Stylists: Chouette Vintage
www.facebook.com/vintagechouette
Special thanks:
Marcin Wita!

Foto: CreArtive

————————————-

The Washing Machine na MegaTotal.pl: