Twoja.TV to nowy projekt, dzięki któremu teledyski z twórczością każdego zespołu lub artysty mogą być emitowane w telewizji w sieciach kablowych w całej Polsce. To nie tylko jeden z kolejnych portali wideo ale miejsce, gdzie niezależni twórcy mogą umieszczać swoje produkcje w celu wyemitowania ich w kanale telewizyjnym.

Twoja TV.

Wśród wielu kategorii Twoja.TV jedną z popularniejszych jest Muzyka. Oto jak działa projekt: po umieszczeniu clipu muzycznego w portalu www.twoja.tv i zebraniu przez niego pozytywnych głosów, film video zaczyna być w miarę systematycznie emitowany na antenie głównego kanału TV. Co najważniejsze, program emitowany jest w sieciach kablowych w Polsce. Na obecną chwilę zasięg programu to ponad 250 sieci i ok. 80 tys. mieszkań. Do końca br. twórcy projektu zapowiadają zbliżenie się do ok. 100 tys. odbiorników telewizyjnych + oczywiście cała Polska w Internecie i na urządzeniach mobilnych. Aktualny zasięg dostępny jest na stronie.

Ale to nie koniec korzyści dla twórców. Każda emisja w telewizji nalicza żetony, które to mogą być wymienione na dodatkowe profity dla artystów. W katalogu korzyści, który jest w trakcie rozbudowy, znajdują się między innymi takie nagrody, jak wynajęcie salki prób, studia nagrań czy finansowanie montażu teledysku. Więcej o projekcie na stronie www.twoja.tv .

Twoja TV.

Niedawno podjęliśmy współpracę z twórcami Twoja.TV w ramach której między innymi emisja spotów wideo do piosenek z naszych wydawnictw w ich kanale głównym oraz paczki MegaTotalnych płyt dostępne w katalogu korzyści użytkowników tego projektu. Niewykluczone, że w przyszłości jeszcze więcej opcji. Ponieważ Twoja.TV to bardzo młody i pionierski na naszym rybku projekt więc trzymamy kciuki za jego sukces. Wierzymy, że stanie się on platformą promocji i rozwoju niezależnych twórców i artystów.

Facebook fanpage Twoja.TV