Podczas tegorocznego Heineken Open’er Festival po raz drugi na wszystkich fanów eksperymentów artystycznych i alternatywnego wypoczynku otworzy się Alter Space – przestrzeń obejmująca scenę muzyki eksperymentalno-awangardowej, kino alternatywne, działania teatralne, wystawy oraz warunki optymalne dla swobodnej wymiany myśli i relaksu. W gronie artystów zaproszonych do wypełnienia tej przestrzeni znalazły się dwa zespoły z MT: łódzkie Wariacje.pl oraz warszawska Betty Be. Obu grupom BAAAAAAAAARDZO gratulujemy sukcesu :)
I radosny suplement :) Do występu na Young Talents Stage zaproszone zostały kolejne dwie nasze grupy: Furia Futrzaków i Plug and Play :) Również
BAAAAAAAAARDZO :)

festivale_page

Na jakich jeszcze festiwalach będzie można zobaczyć naszych?

Na pewno

Na pewno w Opolu podczas konkursu debiutów wystąpią Mute i Instytut. Podczas koncertu młode zespoły będą śpiewać klasyki polskiego rocka i popu.  Jesteśmy efektu ciekawi OGROMNIE! Trzymamy kciuki. :) Więcej informacji.

Na pewno podczas lipcowego Łódź Alternatywa Festival wystąpi Wolfgang in a Truck. Obok nich zagrają jeszcze cztery zespoły, które wygrają konkurs, o którym więcej TUTAJ :)

Na pewno podczas Off-Festivalu wystąpi Pawilon

Na pewno podczas Chatsoku zagrają: MuHy, Tourette, Eric Roberts and The Pussy Lovers i Vitamins. Na liście rezerwowej znajduje się Saints Hell.

Na pewno na Rockowisku Hajnówka 2009 zagra Syndrom Kreta.

Na pewno na Eko Union Of Rock Festival Węgorzewo 2009 wystąpią: Gentleman!, Zgiełk i Zgon.

Na pewno na Slot Art Festival 2009 wystąpią: Sorry Boys, Skowyt i StarGuardMuffin

Na pewno na festiwalu w Jarocinie wystąpią: Instytut, Plug&Play i Washing Machine.

Na pewno na Łódźstocku wystąpią Przestańcie.

Jest szansa

Na dużej scenie Przystanku Woodstock jest szansa zobaczyć Chico lub Pampelunę. 27 czerwca podczas koncertu w warszawskiej Stodole wybrany zostanie główny zwycięzca eliminacji, który otworzy drugi dzień Przystanku Woodstock 2009. Na koncert wstęp jest wolny. Szczegóły tutaj.
Na małą scenę nadal może dostać się każdy :) Zgłoszenia przyjmowane są do 15 czerwca. Szczegóły tutaj.

Zespołom życzymy sukcesów a Fanom wesołej zabawy :)