Z ogromną przykrością musimy powiadomić, iż zespołowi Alien Removed, dawniej znanemu jako Madbee, nie uda się nagrać płyty, o której wydanie postarali się Fani grupy. Zadecydowały przyczyny, których nie dało się przewidzieć ani im zapobiec. Tak czasem bywa :( Poniżej znajdziecie oświadczenie, jakie przesłali nam członkowie Alien Removed z prośbą o publikację.

Kochani nasi fani i inwestorzy! Jest nam wielce przykro, ale musimy wycofać nasz stary projekt bez wydawania płyty, ze względu na niemożliwość podpisania umowy (a mija właśnie 6 miesięcy od zdobycia przez nas MegaTotala).

Nie ma w tym naszej winy, po prostu szyki pokrzyżował nam los. Niestety, ma to związek przede wszystkim ze śmiercią jednego ze współautorów i sprawami spadkowymi (dotyczą także praw autorskich).

Ma to także trochę wspólnego z odejściem kilku osób ze starego składu Madbee. Do ostatniej możliwej chwili próbowaliśmy osiągnąć sukces w kwestiach formalnych, ale niestety nie udało się :(

Dziś usuwamy projekt a Wy otrzymacie z powrotem zainwestowane w niego środki.

Obecnie mamy jako Alien Removed nowy skład i nowy materiał. Zastanawiamy się nad jego udostępnieniem jako zupełnie nowy projekt i (jeśli tak się stanie) mamy nadzieję, że zaufacie nam jeszcze raz i ze zwróconych MegaCentów – wspomożecie. W końcu jesteśmy wobec Was absolutnie szczerzy :)

Alien Removed