W odpowiedzi na prośby, zapytania, oczekiwania i ogólne tendencje oficjalnie już możemy ogłosić: pierwszy oficjalny zlot megatotal.pl odbędzie się w Łodzi 24 i 25 lipca. Trochę zwlekaliśmy z odtajnieniem tej informacji, ale woleliśmy przed tym faktem pozapinać chociaż te najważniejsze guziki ;)

alternatywa_page

Festiwal ilustrowany jest przez Krzysztofa Ostrowskiego z CKOD

Rzecz cała będzie mieć miejsce podczas tegorocznego festiwalu Łódź Alternatywa. megatotal.pl jest głównym partnerem Festiwalu :)
Jest tak:
- podczas pierwszego dnia imprezy wystąpią dwa zespoły z megatotal.pl
- podczas drugiego dnia imprezy wystąpią kolejne trzy zespoły z megatotal.pl
Jeden – The Washing Machine został zaproszony bezpośrednio przez organizatorów, pozostałe cztery trzeba będzie wybrać. Kto to zrobi? Fani :) Jak? O tym niebawem.
Zespoły z megatotal.pl zaprezentują się w towarzystwie wykonawców nieco bardziej znanych: Plazmatikon, Bajzel, The Complainer & The Complainers, Tymański Yass Ensemble, Bruno Schulz, The Car Is On Fire, Cool Kids of Death.
Na każdy z koncertów wejść może tylko 800 osób. Za darmo! Ale tylko 800, bo więcej się po prostu nie zmieści. Dla Fanów megatotal.pl będziemy mieć jednak 100 specjalnych karnetów, które będą gwarancją wejścia. Znaczy się, że jak już nie będą wpuszczać, to osobę z karnetem megatotal.pl wpuszczą :) No i w jakiś sposób będziemy musieli te karnety rozdysponować :)
Jeśli macie na to jakieś pomysły, chętnie zapoznamy się z propozycjami :)
Rzecz jasna zlot na samym koncertowaniu się nie skończy (ani nie zacznie :). I tu będziemy mieć prośbę do Fanów z Łodzi i okolic, by pomogli nam zająć się podróżnikami.
Wszystko powyżej to na razie krótki sygnał zapowiadający. Szczegóły będą pojawiać się niebawem. Bardzo niebawem :)