KOROZJA

Praca nad płytą ruszyła już wczesną wiosną i obecnie idzie pełną parą. Po sekcji rytmicznej przyszedł czas na zarejestrowanie partii gitar i wokalu.

Pracy mamy dużo, bo już ostatecznie zdecydowaliśmy, że na jesieni ukaże się nie singiel, lecz cały album długogrający, na którym zamieścimy około godziny muzyki. Do studia nawieźliśmy już tyle gratów, że nie ma się jak ruszyć. To wszystko jest konieczne byśmy mogli osiągnąć brzmienia, o jakich marzyliśmy od zawsze.

Wszystkich zainteresowanych przebiegiem naszych praz zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z naszych studyjnych poczynań (podkład muzyczny z demówki nagranej w 2008)

ASSPIRINE

Cześć, to znowu my:) Z małym opóźnieniem prezentujemy dalszy ciąg naszej pracy w studio. Tym razem możecie zobaczyć radosne chwile jakie Asspiryna przeżyła podczas rejestracji śladów gitarowych:)

Zapraszamy do oglądania! Aktualnie walczymy z wokalami, co już niedługo będziecie mogli zobaczyć na podobnym filmiku. Tak jak zwykle prosimy o trzymanie kciuków za nasze studyjne potyczki:)