MegaTotal.pl zaprasza na Baiao Bongo Show! 19 lutego w krakowskim klubie Face2Face odbędzie się koncert grup: Mikirurka, Instytut i Lemur. W programie: atak neurozy, depresyjna liryka raz śmierć przez Baiao Bongo.

W stan hipnozy zebranych wprowadzi łódzka grupa Lemur, tworząca ścieżki dźwiękowe do obrazów z dziedziny nerwobólu i psychoz. Grają głównie z serca i z mózgu, nieraz też z biodra. Za to nie grają z radia ani z telewizora. Osoby z tendencjami do psychodestrukcji – wstęp tylko z opiekunem.

Muzyka wrocławskiego Instytutu jest subtelna i wyrafinowana. Znajdziesz w niej w niej ból porzucenia i agonię oczekiwania, wszechogarniający gniew i nieprzytomny upadek. Liryczne arabeski gitar niczym bluszcz oplatają stalowy monolit sekcji rytmicznej, a wibrujący głos porusza najczulsze struny ludzkiej duszy. W sam raz, żeby się pogibać z browarkiem w ręku.

Mikirurka promuje swój debiutancki album, na którym udowadnia, że nienawidzi rock’n’rolla. Nie inaczej będzie tego wieczora. W programie wyjątkowo taneczny zestaw hitów dla chłopców i dziewcząt, trzeźwych i zamroczonych, dla tych po sesji i tych z poprawką.

Baiao Bongo albo śmierć!

Bądźcie z nami 19 lutego w Krakowie.