Po długich miesiącach oczekiwania nareszcie jest! Debiutancka EPka Club Obsession od dziś dla wszystkich :)

club_obsession_page

Cztery utwory utrzymane w tanecznym klimacie dance plus nastrojowa ballada to zawartość debiutanckiej EPki duetu Club Obsession. Oryginalne aranżacje Mariusza i autorskie teksty śpiewane przez Paulinę to gwarantowane dwadzieścia minut dobrej zabawy. Tytuł płyty wiąże tematycznie wszystkie utwory, każdy z nich bowiem w inny sposób nawiązuje do tematu poznawania samego siebie. Warto posłuchać, warto potańczyć, warto mieć tę płytę. Zapraszają autorzy:

[audio:http://www.megatotal.pl/megazin/wp-content/uploads/2009/08/club_obsession_premiera.mp3]

KONKURS
Dla swoich fanów zespół przygotował niespodziankę: pięć koszulek i pięć płyt z autografami dla osób, które wezmą udział w konkursie i udzielą najciekawszych odpowiedzi.
kierunek konkurs ->

A kto tak naprawdę kryje się za nazwą Club Obsession? Paulina i Mariusz opowiadają o sobie, zespole, płycie i  tym, co dla nich najważniejsze:

Paulina

Imię i nazwisko: Paulina Breczko
Rocznik: 1986
Skąd: Andrychów

Urodziłam się 21 grudnia 1986 roku w Wadowicach. Od dziecka Kochałam Śpiewać. Z sukcesami brałam udział w licznych przeglądach i konkursach:
- nagranie demo z utworami Celine Dion, Piotra Szczepanika w studiu w Andrychowie rok 1999.
- Występ w Telewizji Raj, rok 1999
- 1 miejsce w Gminnym Festiwalu Piosenki “Szkolny Song”, Andrychów, rok 1999.
- 2 miejsce w VIII Dziecięcym Przeglądzie Piosenki Religijnej, Wadowice, rok 1999.
- 3 miejsce w XI Wojewódzkim Przeglądzie Poezji Śpiewanej, Kraków, rok 1999.
- wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poezji Śpiewanej “Kraina Łagodności”, Kraków, rok 1999.
- 1 miejsce w konkursie piosenki “O Złotą, Srebrną i Brązową Nutkę”, rok 2002.
- 1 miejsce w Eliminacjach Powiatowych w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim “Turniej Poezji Śpiewanej”, Wadowice, rok 2004.
- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w kategorii poezja śpiewana, Kraków, rok 2004.
- 1 miejsce “Talenty”, Wadowice, rok 2004
- Koncert Finałowy, Skawina, rok 2005.
- Przesłuchanie do Szansy na Sukces, 6 marca, Łódź rok 2005 (numer 143).
- Współpraca z bułgarskim zespołem “Sokoły”.
- Współpraca z zespołem “Invaders”.
- Współpraca z zespołem “Forma”.
- Współpraca z hip-hopowym zespołem “Progresja”.
- Nagrywanie płyt w studiu w Andrychowie.
Tak więc Muzyka towarzyszyła mi od zawsze. Jest częścią mnie samej, to ona dodaje mi skrzydeł, jest zawsze blisko mnie. Taka nieodłączna towarzyszka ;) Mam zasadę, która prowadzi mnie przez życie i przyświeca mi zawsze w branży muzycznej: ZAWSZE JESTEM SOBĄ. Czasami przychodzą chwile zwątpienia. To normalne. Nie każdemu podoba się to co robię, słucham słów krytyki, które nie powodują moich upadków, lecz wzmacniają mnie bym mogła nadal robić to co KOCHAM: …………… bym mogła ŚPIEWAĆ ……………………….

Mariusz

Imię i nazwisko: Mariusz Kubieniec
Rocznik: 1982
Skąd: Pawłowice Śląskie

Staż: Muzyką na “poważnie” zajmuję się od 2003 roku.
Osiągnięcia: parę udanych produkcji, które były rozpoznawalne i grane głównie w moim regionie:
- wspólny kawałek z brytyjską formacją Cold Storage
- pojedyncze utwory oraz remixy wydawane w różnych wydawnictwach

Zainteresowania:
Oczywiście na pierwszym miejscu muzyka, głównie elektroniczna we wszelkich odmianach. Bardzo lubię eksperymentować i dlatego nie mam żadnych stabilnych i mocnych upodobań co do stylu. Interesuje mnie ciągły rozwój i zdobywanie doświadczenia. Słucham praktycznie każdej muzyki, praktycznie nie rozstając się z jej dźwiękami. Wszak nigdy nie wiadomo kiedy i skąd przyjdzie natchnienie i inspiracja. Sport pod każdą postacią ale głównie piłka nożna.

O sobie:
Zajmuję się muzyką dłuższy czas. Początki były ciężkie (ale tak ma pewnie każdy, kto staruje od zera), bardzo dużo słuchałem, by wyłapywać elementy, które mogłoby mi się przydać w przyszłości. Chciałem bardzo wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi, czuć, czym kierują się artyści przy wyborze aranżacji swojego utworu. Poznawałem muzykę od podstaw, bardzo wiele czytałem również na ten temat. Mając 15-16 lat doszedłem do wniosku, że to moja pasja, coś co sprawia mi niewątpliwie największą przyjemność, coś, nad czym mogę godzinami siedzieć i czemu się poświęcać. Samo zainteresowanie muzyką sięga nieco głębiej. Od najmłodszych lat wychowałem się przy muzyce – mój jedyny brat grał przez lata w rockowym zespole na gitarze basowej i już jako kilkuletni chłopak odwiedzałem z nim salę prób. A poza tym już w wieku 10-12 lat, w szkole podstawowej, ciągnęło mnie na scenę. Brałem więc udział w przedstawieniach teatralnych i imprezach muzycznych, na przykład mini playback show.
Dziś mam w dorobku około trzydziestu produkcji, z których większość znalazła uznanie.

Dewiza czyli kilka słów o tym, czym się kieruję i co jest dla mnie istotne w branży:
Każdy ma swoje upodobania, jasne więc jest, że nie wszystko przypada do gustu wszystkim. Gdyby było inaczej, to wielostylowość muzyki nie miałaby sensu. Jest tak wiele zespołów, tak wielu producentów, a każdy na własny sposób próbuje odcisnąć indywidualne piętno na swoich produkcjach, wypracować własny styl po to właśnie by znaleźć swoją grupę fanów. A poza tym muzyka powinna być wielką pasją i powinniśmy tworzyć i aranżować to, co najlepiej czujemy, stale poszerzając swoje umiejętności,
nie ograniczając się przy tym oraz nie dając się zmanipulować.

Club Obsession
Poznaliśmy się w marcu 2008r. Historia tego wydarzenia jest dosyć zawiła i długa. Nie sposób opowiedzieć jej w paru słowach. Godziny rozmów, wymiana poglądów i wspólne zamiłowanie do muzyki oraz chęć spróbowania czegoś nowego, odbiegającego od naszych wcześniejszych dokonań, przekonały nas, iż pracując razem możemy spełnić swoje marzenia i poszerzyć horyzonty muzyczne.
Tak oto w kwietniu 2008r. w wyniku połączenia naszych sił i doświadczeń zrodził się duet Club Obsession.
Tworzymy muzykę zarówno taneczną (lekką przyjemną), wzbogaconą o wokal Pauliny śpiewającej swoje autorskie teksty, jak i wolne nastrojowe ballady, a wszystko zarówno w języku polskim jak i angielskim.
Pierwszy owoc naszej współpracy to dobrze znany szerokiej rzeszy słuchaczy utwór “Kiedy Jesteś”, który funkcjonuje zarówno w postaci subtelnej ballady jak i tanecznego dance’u. Ta druga znalazła swoje miejsce na naszym debiutanckim krążku “Getting To Know Myself”, który powstał przy współpracy z serwisem Megatotal.pl.
Mamy nadzieję, że nasza muzyka spodoba się wielu fanom. Odbieramy mnóstwo bardzo pochlebnych opinii na temat naszych utworów. Oboje wyznaczyliśmy sobie wielkie cele, do osiągnięcia których dążymy. Jesteśmy pełni wiary i optymizmu, a fakt stawiania sobie poprzeczki wysoko sprawia, iż nasze utwory są coraz bardziej profesjonalne.
Pozdrawiamy: Paulina i Mariusz

Płyta: Getting To Know Myself czyli po prostu Poznając Siebie
Wymyślenie tytułu płyty było dla nas nie lada wyzwaniem. Wiele myśleliśmy i rozmawialiśmy na ten temat. Mieliśmy mnóstwo różnych pomysłów, ale po dyskusji nad każdym z nich dochodziliśmy zawsze do tego samego tematu – poznawania siebie. Stanęło więc na Getting to Know Myself czyli Poznając Siebie. Tytuł można odczytać na wiele sposobów, jego interpretację więc pozostawiamy każdemu ze słuchaczy z osobna.
Materiał na EP-kę był już praktycznie gotowy pod koniec listopada 2008r. Powstawał głównie w andrychowskim, zaprzyjaźnionym studiu SALUT, należącym do Grzegorza Cholewki. Grzegorz w wielu sprawach nam pomógł, za co jesteśmy mu wdzięczni.
Tak się jednak złożyło, że nagrania dopiero teraz ujrzały światło dzienne. W nagrodę za ogrom pracy i wyrzeczeń aby wszystko idealnie poskładać w całość, teraz wspólnie ze słuchaczami możemy cieszyć się naszą płytą. Zawiera ona pięć piosenek: cztery premierowe oraz nasz pierwszy utwór “Kiedy Jesteś”.
Feel Our Sound – swojego rodzaju demo, intro, zabawa muzyką, lekki, przyjemny, taneczny klimat w połączeniu z cute wokalami.
Escape – utwór z balladowymi elementami, które rozpoczynają i kończą całość. Dance’owo-popowa mieszanka z wokalem w języku angielskim.
True Life – bardzo nastrojowy utwór, opowiadający o braku współczucia wobec innych, a także o tym jak wiele możemy zmienić nie będąc obojętnymi na cierpienie. Wokal w języku angielskim.
Kiedy Jesteś – utwór dobrze wszystkim znany. Wyjątkowy, bo nasz pierwszy. Całość utrzymana w tanecznym klimacie z tekstem w języku polskim.
Falling In Love – kolejny taneczny utwór. Jego wcześniejsza wersja miała inną aranżację, tytuł i tekst. Nowa, śpiewana po angielsku została nagrana na potrzeby płyty.

Club Obsession – Getting to Know Myself. Kup tę płytę w MegaTunes!