W sekcji z koncertami i od niedawna na głównej stronie MegaTotal.pl widoczna jest lista koncertów megatotalnych Artystów. Czas objaśnić jak umieścić tam swoje i nie tylko swoje występy.

Droga jest prosta jak drut. Linki DODAJ KONCERT, które znajdują się przy liście koncertów prowadzą do prostego formularza na eventoidzie, za pomocą którego w trzech krokach można dodać info o koncercie.

1. Co / Gdzie / Kiedy

Najważniejsze i wymagane informacje to rzecz jasna co, gdzie i kiedy: nazwa, rodzaj i krótki opis imprezy, miejsce i data.

Niezwykle istotną rzeczą są tagi – warunkiem pojawienia się koncertu na MegaTotal.pl jest dodanie do imprezy tagu “megatotal”.

Jeśli miejsce, gdzie odbywa się koncert jest już w naszej bazie, podczas wpisywania jego nazwy pojawi się podpowiedź. Wystarczy ją wybrać. Jeśli się nie pojawi, trzeba wpisać nazwę i podać adres. Mapa sama ustawi się na właściwej lokalizacji.

Dodanie obrazka nie jest wymagane, choć dobrze widziane :)

Efekty wypełniania poszczególnych pól formularza widać na podglądzie po prawej stronie – tak informacja o koncercie będzie wyglądać w sekcji KONCERTY i na stronie głównej eventoida.

2. Zaproś

Przy okazji publikowania informacji o koncercie warto powiadomić o nim swoich znajomych – natychmiast dostaną informację na maila.

3. Publikuj

Aby dodać koncert należy się zalogować. Lub za pierwszym razem szybko i bezboleśnie się zarejestrować. Trzeba też podać czy jest się faktycznym organizatorem koncertu.

I już :) W ten prosty sposób można stworzyć stronę taka jak ta: http://www.eventoid.pl/show-event,killing-silence-atropine, która po lekkim liftingu może wyglądać tak: http://www.eventoid.pl/show-event,ambientnosc-20-terennowy-live-digital-dub-machine.

Zapraszamy :)