Oto druga odsłona wielowymiarowego projektu Doriana Mono aka Ultrasound – PLAYA. Kontynuacja i rozwinięcie debiutanckiej MOTH oraz zapowiedź dwu kolejnych albumów stanowiących dopełnienie  muzycznej tetralogii MASKPACK.

PLAYA to kolejny krok na drodze, którą konsekwentnie podąża Dorian Mono. To dawka muzycznych klimatów i dźwiękowych plam mających przede wszystkim oddziaływać na wyobraźnię słuchacza. Dorian raczej podrzuca sugestie niż serwuje gotowe utwory, woli inspirować fantazję niż podsuwać pomysły na tacy pod sam nos. Stara się zaskakiwać niż wykładać wszystkie karty na stół.

Pomimo znacznej różnorodności stylów i klimatów, sample tworzone przez Doriana układają się w spójną całość, a łączy je wspólna fala, po której sunie PLAYA. To sprawia, że zarówno liryczna Izolda, rozpędzony Alchemic, jak i próbująca łączyć różne przestrzenie muzyczne Fly brzmią spójnie i raczej budują napięcie niż wywołują zgrzyt.

PLAYA to dopiero drugi element konstrukcji Maskpacka, ale już teraz łatwo rozpoznać cechy charakterystyczne stylu Doriana Mono. Na pewno bardzo wyraźnie słychać je w promującym płytę clipie do utworu Bastard:

Kup tę płytę w MegaTunes
Kup tę płytę na Allegro
Strona Artysty

Płytę sfinansowali Fani z serwisu MegaTotal.pl
soul
basiab
black_dev
małgosiak
iza002
diariusz82
zero925
musiq
misskwa
magdallen
oraz 158 innych.

Autorem i wykonawcą wszystkich utworów jest Dorian Mono aka Ultrasound

Utwory na płycie:

01. Playa
02. Tears For Fears
03. Human Nature
04. Bastard
05. Alchemic
06. Izolda
07. Warsaw
08. Fly
09. Pure
10. Pain