Zanim ukaże się BŁYSK, jedenasty studyjny album zespołu, Hey zaprezentuje na żywo nowe piosenki w największych miastach kraju. W piątek, 8 kwietnia zagrają w Łodzi. Warto zdecydować się szybko, bowiem bilety znikają jak marcowy śnieg.

Hey. PrzedBŁYSK. 8.04 w łódzkiej Wytwórni.

Hey to jak zawsze osobowość i nieporównywalne do innych słowa Katarzyny Nosowskiej oraz świetne, za każdym razem brzmiące świeżo kompozycje. Sądząc po komunikatach na oficjalnej stronie zespołu i po wrażeniach z odsłuchu pierwszego singla “Prędzej, prędzej” muzyka z nowej płyty (premiera 22 kwietnia nakładem Kayax) ponownie przyniesie fanom dużą dawkę emocji.

Hey. Wpis z oficjalnego fanpage zespołu.

Warto chyba nadmienić, że tym razem pierwszy dzień rejestracji warstwy wokalnej albumu zbiegł się z dość znaczącym dla większości fanów muzyki wydarzeniem. Oto jak krótko zrelacjonowała je Katarzyna Nosowska…

Hey. Wpis z oficjalnego fanpage zespołu.

Jedno jest pewne. Na najbliższych występach Hey z pewnością nie zabraknie niekoniecznie związanych z tą datą, ale podobnie wzruszających momentów.

Istotne! Na niespełna dwa tygodnie przed rozpoczęciem trasy koncertowej przedBŁYSK połowa występów jest już wyprzedana. Do Łodzi, gdzie jeszcze bilety są, zewsząd blisko – warto zatem w drugi piątek kwietnia przyjechać do Wytwórni. Tu jak zawsze (tym razem w Sali Kameralnej) można spodziewać się świetnej koncertowej produkcji.

Hey. Foto: mat. prasowe

SZCZEGÓŁY KONCERTU:

Hey, przedBŁYSK
8 kwietnia 2016, godz. 21:00
Klub Wytwórnia
Łąkowa 29, 90-554 Łódź

Bilety: 52 zł – ulgowe, 57 zł – normalne. Kup Teraz
w dniu koncertu: 57 zł – ulgowe, 62 zł – normalne

Wydarzenie na Facebooku

Wszystkie koncerty trasy PrzedBŁYSK (status na dzień 19.03) :

31.03 Katowice – Kinoteatr Rialto (WYPRZEDANY!)
01.04 Poznań – Eskulap
02.04 Wrocław – Stary Klasztor (WYPRZEDANY!)
08.04 Łódź – Wytwórnia (sala kameralna)
09.04 Kraków – Kwadrat
12.04 Gdynia – Ucho
13.04 Warszawa – Stodoła Open Stage (WYPRZEDANY!)