Kameesh to grupa doświadczonych artystów – absolwentów szkół muzycznych i laureatów wielu krajowych i międzynarodowych festiwali. Połączyli swe siły pod szyldem Kameesh, by dać upust swoim pasjom i wyrazić samych siebie. Miks temperamentów, scenicznego doświadczenia, gustów i ambicji artystycznych członków zespołu dał w efekcie zgrabną, przyjemną dla ucha i oryginalną muzykę pop. Opublikowany na MegaTotal.pl utwór KIM BĘDĘ JA na tyle zachwycił Fanów, iż uznali, że warto, by zespół wydał płytę.

kameesh_page

Na debiutanckim singlu dostajemy więc profesjonalnie wyprodukowaną piosenkę KIM BĘDĘ JA, znaną wcześniej tylko jako demo. O ile wersja pierwotna dawała nadzieję, że może być dobrym materiałem na hit, o tyle to, co słyszymy na płycie nie pozostawia już żadnych wątpliwości. Chwytliwa melodia, znakomita realizacja, tekst zmuszający do chwili zastanowienia i jeszcze to coś, co sprawia, że całości można słuchać i słuchać…

Jako uzupełnienie, na krążku otrzymujemy w prezencie jeszcze dwie wersje utworu: anglojęzyczną (I WANNA BE) i instrumentalną.

Premiera płyty będzie wydarzeniem międzynarodowym. Odbędzie się w Polsce i w Irlandii. Na wyspie wspomogą ją: stacja radiowa 103.2 Dublin City Fm, polska internetowa telewizja ITVE oraz Polska Gazeta w Irlandii (najbardziej poczytny tygodnik). Początek irlandzkiej trasy koncertowej przewidziany jest na końcówkę maja.

W przygotowaniach jest także scenariusz do videoclipu promującego singiel – zdjęcia mają ruszyć na początku czerwca.

Kup tę płytę w MegaTunes
Strona zespołu

Płytę sfinansowali Fani z serwisu MegaTotal.pl:
jeyzi
sylwianka21
muchaphu
aleczek6
małgosiak
zbigniewszczygiel
agapitek2
basiab
wspione
aro33eu
oraz 67 innych.

Płytę nagrał zespół w składzie:
Kamil Drelichowski (śpiew)
Paweł Michałowski (b, chórki)
Jakub Jasic (g, chórki)
Paweł Kulawik (dr)
Piotr Świętoniowski (fortepian, smyczki)

Utwory na płycie:
1. Kim będę ja
2. I Wanna Be
3. Kim będę ja (wersja instrumentalna)

Kameesh – Kim będę ja?. Kup tę płytę w MegaTunes!