Dość niepostrzeżenie pojawiły się u nas 2. niezwykłe osobowości muzyczne! Konrad Kucz jest uznanym grafikiem i kompozytorem, współpracującym zarówno z Gabą Kulką, z twórcami muzyki współczesnej i klasycznej (Pawłem Mykietynem czy Jakubem Jakowiczem), a także ze sceną muzyki ambient. Tym razem wspólnie ze społecznością MegaTotal.pl Konrad pragnie sfinalizować projekt pod nazwą Kucz/Klake oparty na krótkich formach muzycznych Bartka “Klake” Ujazdowskiego.

Projekt, który można wspierać tutaj, jest kolejnym niezwykle ambitnym zamierzeniem twórczym Konrada. Twórczość Bartka “Klake” Ujazdowskiego, klasycznie wykształconego kompozytora muzyki elektronicznej zainspirowała go do jej przearanżowania i zremiksowania. Celem projektu jest zebranie środków na rejestrację żywej perkusji i basu oraz mix i mastering Marcina Bocińskiego. Docelowo wydawca, wytwórnia Requiem Records pragnie również wydać album w wersji winylowej. Efektem współpracy obydwu twórców są nowe formy instrumentalno wokalne na pograniczu chillout’u i ambientu. Oto bardzo wstępna ich wersja:


Konrad Kucz jest znany między innymi ze współpracy z Gabą Kulką, z którą w 2009 roku zrealizował wspólny projekt “Sleepwalk”.


Twórca jest również wspólnie z Wojciechem Appelem i Noviką założycielem nieistniejącej już grupy Futro, której debiutancki album z 2006 r. był nominowany do europejskiej nagrody MTV Awards oraz krajowego Fryderyka.


Konrad Kucz jest także muzykiem znanych i cenionych formacji Prenty oraz Nemezis, których niezwykle oryginalna muzyka wypływa z nieuchwytnie zazębiających się obszarów industrialu, muzyki współczesnej i ambient.


KONKURS!

Dla trzech osób, które w ciągu najbliższych dwóch tygodni (do 6. marca) wesprą jednorazowo najwyższą sumą projekt Kucz/Klake na MegaTotal.pl mamy nagrody w postaci płyt od wydawnictwa Requiem Records! Zapraszamy zatem do wspierania - Strona Projektu.