W najbliższy czwartek w łódzkim klubie Wytwórnia wystąpi Leafless Tree – młoda kapela z Łodzi grająca rock progresywny inspirowany twórczością klasyków: Pink Floyd, Genesis i Yes. Będzie to inauguracja Sceny Progresywnej Wytwórni, nad którą patronat objął MegaTotal.pl

leafless_tree_page

Leafless Tree to stosunkowo młoda stażem formacja pochodząca z Łodzi, działająca w składzie Łukasz Woszczyński (wokal); Piotr Wesołowski (instrumenty klawiszowe); Michał Dziomdziora (gitary basowe); Radosław Osowski (gitary) i Piotr Kolasa (perkusja).
Zadebiutowali wydaną w 2009 roku EPką “The First Leaf”, zawierającą wielowątkowe, bogate formą kompozycje oparte o stare sprawdzone wzory rocka progresywnego. Rozbudowane instrumentarium, doskonały warsztat członków zespołu i znakomita oprawa to gwarancja energetycznych, porywających koncertów.

Koncert, podczas którego zagrają również zespoły Tune i Crystal Lake odbędzie się w klubie Wytwórnia (Łódź, Łąkowa 29, wjazd od Al. Mickiewicza) w najbliższy czwartek 24 czerwca o godzinie 17:00.

Wstęp wolny.

200 pierwszych osób, które przyjdą na koncert otrzyma płytę Leafless Tree w prezencie.