MegaTotal.pl zaprasza do Łodzi na festiwal „3R for Trinity” – muzyczne święto promujące zdrowy styl życia wolny od nałogów. Podczas trzech koncertów zaprezentują się gwiazdy reggae (24 kwietnia), hip-hopu (15 maja) i rocka (19 czerwca).

3r_reggae_page

Impreza skierowana jest do młodych ludzi z całej Polski, interesujących się muzyką. Odbywa się pod hasłem „No drugs, no trans, no alcohol”. Organizatorzy chcą za jej pośrednictwem propagować pozytywne wartości. Dochód z niej zostanie przeznaczony na realizację programu profilaktyki uzależnień dla młodzieży oraz na zorganizowanie wakacji dla dzieci i młodzieży z biednych rodzin.

Pierwsza odsłona festiwalu, w najbliższą sobotę, odbędzie się w rytmach reggae.  Łódzka młodzież i muzycy wyszli z inicjatywą, aby podczas koncertu uczcić pamięć o tragicznie zmarłych w katastrofie w Smoleńsku. O godzinie 20.56 na chwilę zapadnie cisza i zgromadzeni fani muzyki oraz wykonawcy pomodlą się. Część artystów postanowiła również zadedykować kilka piosenek w hołdzie ofiarom wypadku.

Tego dnia wystąpią: Anti Babylon System, East West Rockers, Indios Bravos, Jamal, Kacezet & Dreadsquad, LoveMuffin, Marika i Vavamuffin.

„3R for Trinity” to pierwsza tego typu impreza w Polsce. Wpisuje się w program działań promujących Łódź do objęcia miana  Europejskiej Stolicy Kultury 2016 i wejdzie na stałe do kalendarza łódzkich wydarzeń kulturalnych.

Organizatorem festiwalu są: Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej, Diecezjalna Diakonia Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie, Duszpasterstwo Akademickie “Piątka” oraz Urząd Miasta Łodzi. Patronat nad Festiwalem objęli: Arcybiskup Władysław Ziółek – Metropolita Łódzki, Włodzimierz Fisiak – Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Tomasz Sadzyński Pełniący funkcję Prezydenta Miasta Łodzi.

Wszystkie koncerty odbędą się w łódzkim Klubie Muzycznym DEKOMPRESJA przy ul. Limanowskiego 200.

Ceny biletów:
39,00 zł – w przedsprzedaży
49,00 zł – w dniu imprezy

Bilety można nabyć tutaj:
- Strefa Biletów przy ul. Piotrkowskiej 59,
- Klub Muzyczny “Dekompresja” przy ul. Limanowskiego 200
- Cik przy ul.Piotrkowska 102a
- Coolka Wydział Zarządzania UŁ przy ul.Matejki 22/26 Patio poziom -1

Kolejne edycje:

Festiwal RAP: 15 maja 2010

Don Guralesko & Kasta
Fokus
Full Power Spirit
Łona
Małpa
Molesta
O.S.T.R a niespodzianka !!!!
Pezet & Małolat

Festiwal ROCK: 19 czerwca 2010

Akurat
Anastasis
Armia
Farben Lehre
Maleo Reggae Rockers
Pneuma
Ptaky
T. Love
Zabili Mi Żółwia

POLECAMY i ZAPRASZAMY :)