W najbliższy czwartek – 24 listopada, MegaTotal wystąpi w Operze Narodowej! Nie będzie to jednak granie ani śpiewanie :) Weźmiemy udział w dziewiątej edycji PechaKucha Night, podczas której zaprezentujemy się pośród innych odlotowych pomysłów i idei :)

Co to jest PechaKucha Night? To spotkanie, podczas którego swoje projekty i pomysły prezentują artyści z róznych dziedzin kreatywnych (architekci, projektanci, graficy, fotograficy, malarze, miejscy aktywiści, kolekcjonerzy, ludzie pełni ciekawych pomysłów).

Każda prezentacja składa się z dwudziestu slajdów, a każdy z nich wyświetlany jest dwadzieścia sekund. Prezentacje trwają więc równo po 6 minut i 40 sekund – nudy nie ma :) Oprócz nich jest czas na rozmowy, napoje chłodzone, muzykę, wymianę pomysłów i inspiracji.

Pomysł na takie spotkania narodził się w Japonii (pechakucha to po naszemu gadu-gadu), rozprzestrzenił się po całym świecie i zadomowił w kilku polskich miastach, m.in.: Łodzi (tu byliśmy :), Warszawie (tu będziemy :), Białymstoku, Krakowie, Katowicach i Gdańsku.

Tym razem warszawska PechaKucha odbędzie się w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej! Start o 20:20. Wjazd free. Muzyka: TERESA I TYGRYSY.

Zapraszamy i do zobaczenia!