Trzecie radioalternatywne głosowanie za nami. Tym razem dzięki głosom społeczności MegaTotal.pl w studio koncertowym Radia Łódź zaprezentuje się grupa Mute.

W piątek 17 grudnia kilkanaście minut przed godziną 21:00 członkowie zespołu Mute będą gośćmi listy przebojów Radia Łódź i z tej okazji zostaną przepytani na różne tematy przez Panią Redaktor :) Tego wywiadu będzie można również później posłuchać w megazinie.

Już po 21:00 w studio koncertowym zespół zagra koncert, podczas którego usłyszymy między innymi utwory z wydanej niedawno, znakomitej płyty “Bliżej końca”. Płytę w postaci cyfrowej można nabyć na megatotalowym profilu Mute (przy okazji przyczyniając się do wydania kolejnej płyty zespołu), zaś wersję  pudełkową w bazarze.

Koncert Mute odbędzie się 17 grudnia 2010 roku o godzinie 21:00 w studio koncertowym Radia Łódź przy ulicy Narutowicza 130 w Łodzi. Można go będzie wysłuchać na antenie Radia Łódź i w internecie.

Dlaczego warto być na nim osobiście? Nie tylko dlatego, że muzyki lepiej słucha się na żywo niż z pudełka. Transmisja na antenie kończy się punktualnie o 22:00. A świadkami tego, co dzieje się później, są tylko zgromadzeni na miejscu. A dzieją się różne rzeczy ;)

Zapraszamy. Znakomity zespół, świetna muzyka, niepowtarzalna okazja, wyjątkowe warunki, wjazd free. Spotkajmy się wreszcie!