Zmian i nowości na MT ciąg dalszy. Wczoraj co prawda serwis otrzymał nową twarz, ale nie jest ona jeszcze całkiem gotowa. Dojdzie czwarta kategoria prezentowanych albumów, która wyświetlana będzie jako domyślna. Wróci także zajawka megazinu, choć w nieco zmienionej formie. A wielki obrazek pod menu będzie sliderem pokazującym różne fajne rzeczy :)

Już wkrótce udostępnimy całkiem nową stronę agregującą nasze feedy w sieci: MegaZin, Facebooka, YouTube i Flickra.

Jutro rozpoczynamy akcję Odmrożenie 2007. Nie chodzi o uszkodzenie skóry będące wynikiem działania niskich temperatur a uwolnienie środków zainwestowanych w albumy artystów, którzy nie logowali się po 31 grudnia 2007. Artyści ci do końca miesiąca będą dostawać powiadomienia o tej akcji. Jeśli ktoś do 31 stycznia nie zareaguje, 1 lutego straci środki zgromadzone na swoich albumach.

Przypominam, że Odmrożenie 2007 to akcja testowa, dzięki której chcemy przygotować się do przeprowadzki na nowy serwis w połowie roku. Kolejne odmrożenie nastąpi więc dopiero wtedy.

No i oczywiście już niebawem czekają nas dwa jubileusze: czterdziesta premiera i sześćdziesiąty megatotal. Ciekawe czyim udziałem się staną. Macie jakieś typy? A może by jakiś konkurs na tę okazję ogłosić?

A propos konkursów, to wkrótce zapewne wrócimy do tematu Radioalternatywy. I nie tylko :)

I to by było na tyle.

Wszelkie komentarze, opinie i wskazówki mile widziane :)

pozdra

olo