Nasz MegaTunesowy katalog nieocenionego na polskim rynku wydawnictwa Requiem Records wciąż się poszerza! Zapraszamy do bliższego poznania tych niezwykle interesujących tytułów. To prawdziwa uczta dla konesera muzyki tyleż niekomercyjnej, co wartościowej!

Requiem Records

Pełna oferta Requiem Records w MegaTunes.pl

Najnowsze tytuły od Requiem Records:

Msza święta w Altonie – Bezkrólewie

Msza Święta w Altonie to projekt, w którym muzyka jest momentem. Nie melodią, frazą, ani nawet nutą. Nie jest też celem samym w sobie. Celem jest wejście w głęboką interakcję. Bez zbędnych ornamentów. Bez języka i gestu.

Krojc + Meeting By Chance – Know How

Marcin Cichy ( Skalpel ), twórca projektu MEETING BY CHANCE wraz z ex gitarzystą zespołu Lao Che — Krojcem połączyli swoje KNOW-HOW, tworząc swój pierwszy wspólny projekt.

Rongwrong – Krwy

Krwy – bagnisty teren gdzieś w sercu Puszczy Solskiej, z wodą o charakterystycznym rdzawym zabarwieniu. Powiadają że to krew partyzantów… Inspiracją do powstania płyty stały się wydarzenia z odległych, powstańczych czasów, prawdziwe historie i te spowite mgłą magii i tajemnicy.

Trzy Tony – Efekt księżyca

Pierwszy projekt tria Pawlicki / Szwankowski / Buhl, powstał pod wpływem magii Nocy i fascynacji efektem Księżyca, kiedy to na świecie jest jakby o TRZY TONY ciszej. Bez zgiełku dnia cisza przeradza się w swoiste harmonie, których nie słyszą Ci, którzy już śpią.

Tape – Permanent Vacation

Debiutancki album bydgoskiej formacji to swobodnie aranżowana muzyka nowoczesna, nagrywana w przestrzeniach Teatru Polskiego w Bydgoszczy. Materiał powstawał zarówno w stanach głębokiej euforii nocnej, jak i porannej świeżości umysłu. Owa spontaniczność i przypadkowość sesji nagraniowych nadała płycie wyjątkowy charakter i klimat.

Konrad Kucz – Sleepy Music

Nastrojowa suita utrzymana w estetyce feldmanowskiego minimalizmu, z licznymi odniesieniami do muzyki klasycznej. Suita “SLEEPY MUSIC” to nowy projekt Konrada Kucza, który jak większość jego produkcji, ze względu na duże spektrum stylistyczno-wyrazowe, jest trudny do sklasyfikowania w obrębie jednego muzycznego gatunku.

Das Moon – Colours

Singiel zapowiadający drugą płytę tej warszawskiej grupy. DAS MOON to muzyczna podróż w czasie – w przeszłość i… w przyszłość. Charyzmatyczne trio inspiruje się takimi ikonami sceny, jak Einstürzende Neubauten, Laibach, Kraftwerk czy Depeche Mode, ale tworzy swój własny, niepowtarzalny styl.

Jachna / Buhl – Atropina

Duet Jachna/Buhl – założony przez Wojtka Jachnę (Contemporary Noise Sextet, Sing Sing Penelope, Innercity Ensemble) oraz Jacka Buhla (Variete, Trytony, 4Syfon Cykliści) – prezentuje swój kolejny album.

Wykorzystano fragmenty opisów wydawnictwa Requiem Records.