Już jutro Power of Trinity zacznie zbierać fundusze na wydanie nowej płyty. Jeśli lubisz ultraenergetyczne połączenie rockowych riffów, dubstepu i reggae w ich wykonaniu, pomóż w realizacji nowego albumu, który ukaże się jesienią.

Zespół pracuje następcą dobrze przyjętego przez fanów rocka albumu „Loccomotiv”. Jego tytuł jest jeszcze nieznany. Wiadomo, że jego produkcją zajmie się Agim Dżeliliji, znany z Oszibarack i płyt min. Apteki, Hurtu.

Projekt od jutra będzie można wspierać na tej stronie. Dla najaktywniejszych Fanów zespół przewiduje bardzo atrakcyjne bonusy! Szczegóły wkrótce!

Zespół Power of Trinity powstał w Łodzi i jak większość artystów z polskiego „Manchesteru” wytworzył swój oryginalny styl oparty na łączeniu rzeczy na pozór bardzo od siebie odległych. Muzycy mieszają mocne surowe, rockowe riffy z dubstepem oraz elementami charakterystycznymi dla muzyki reggae, przywołując na myśl dokonania mistrzów mieszania gatunków w rodzaju The Clash czy Police.

Album „Loccomotiv” trafił do sklepów jesienią 2011 i od tamtej pory wciąż zdobywa nowych słuchaczy. Single z utworami ,,Chodź ze mną’’ oraz ,,Ręce’’ jak burza podbiły playlisty kolejnych stacji radiowych tj. Eska Rock, Antyradio , Trójka i in.

Wysoką formę koncertową zespołu Power of Trinity potwierdziły znakomite występy podczas Orange Warsaw Festival obok The Prodigy, Impact Festival obok Red Hot Chilli Pepers, Seven Festival, a także podczas Rock In Wrocław obok Queen.

Ponadto zespół nagrodzony w plebiscycie ,,Łódzka Płyta Roku 2011’ nagrodą publiczności, na Orange Warsaw Festival nagrodą jury oraz na Jarocin Festiwal- nagrodą publiczności.

Siły Power of Trinity nie da się przekazać w słowach, ich trzeba posłuchać a najlepiej zobaczyć na żywo. Wtedy naprawdę ujawnia się ich surowa rockowa energia i jedyne co można powiedzieć to… Power to the people!

Skład zespołu tworzą: Jakub Koźba – wokal, Łukasz Cyprys – gitara, Krzysiek Grudziński – bas oraz Grzesiek Graczyk – perkusja.

Oficjalna strona : www.poweroftrinity.com

Oficjalny fan page : www.facebook.com/officialpoweroftrinity

Oficjalny kanał na youtube: www.youtube.com/poweroftrinity11