Cztery “świąteczne” premiery już za chwileczkę już za momencik :) Każda z kapel na te okazję przygotowała małe co nieco. Czekają nas trzy koncerty i jeden videoclip. Byłoby fajnie, gdyby w przedświątecznym amoku znaleźć kilka wolnych chwil i zobaczyć na żywo megatotalne kapele, promujące swoje płyty. Zwłaszcza, że na koncertach można krążki kupić i dostać od razu autografy :)

Na pierwszy ogień idzie Korozja – premiera płyty Rdza już jutro, w czwartek 17 grudnia 2009. Z tej okazji zespół zaprasza na 19:00 do rodzinnych Pabianic do klubu Jazz Bass Cafe. Koncert jest ekskluzywny (jak i płyta :) – ilość miejsc jest bardzo ograniczona, a bilety w cenie 10 PLN można nabyć tylko w przedsprzedaży dzwoniąc po godzinie 17:00 pod numery: 781026021 i 603935324 lub bezpośrednio w barze klubu po godzinie 16:00. Jako support wystąpi Thunderhead. Kolejny koncert Korozji w tym samym miejscu o tej samej porze 28 grudnia.

korozja_page

Dzień później, w piątek 2009.12.18 w warszawskiej Karma Coffee swój krążek zaprezentuje Gra Pozorów. W programie wieczoru szampany, czerwone dywany, czarna kawiarniana kawa oraz premierowy koncert z klawiszem. Start o godzinie 20:00, wjazd free.

gra_pozorow_page

W niedzielę dwudziestego grudnia 2009 o 19:00 zagrają z kolei aż trzy megatotalne kapele: Skowyt, który płytę już wydał, Asspirine, którzy premierę mieć będą na początku roku i Killing Silence, prezentujący swój debiutancki krążek. Ta czadowa impreza odbędzie się w warszawskim klubie NEO. Jeśli chcecie usłyszeć solidny rockowo-punkowy skowyt, łyknąć muzyczne tabletki asspiryny i zobaczyć jak w dobrym stylu zabija się ciszę, nie może was tam zabraknąć! Wjazd 8 PLN.

killing_skowyt_ass_page

Syndikad, choć na razie nie koncertuje, przygotował clip zapowiadający singla Tylko te trzy. Utwór Kremowy księżyc otwiera krążek, którego premiery spodziewamy się już w poniedziałek, 21 grudnia 2009.

Być może ów klip i koncerty będą natchnieniem dla tych, którzy nie mają jeszcze kompletu tegorocznych gwiazdkowych prezentów :)