iNNi promują swą najnowszą płytę i przechodzą do radiowej ofensywy. Niech nie będzie spokojnie – utwór otwierający Neonową, jest jedną z propozycji do listy przebojów Radia Aspekt. To bardzo fajna lista, bo megatotalowe kapele, takie jak Black Orange, Bongo Jerusalem, Corinn, iNNi, Krafcy, OQRDE czy Syndrom Kreta konkurują tam z takimi gwiazdami jak Europe, Living Colour, Pink Floyd, Thin Lizzy czy W.A.S.P. I często wygrywają :) Notowania w piątki od 22.00. Kolejne już 25 grudnia. Załoga MegaTotal.pl prosi o głosy w imieniu wszystkich kapel :)

30 grudnia, między 20:00  a 22:00 iNNe piosenki z Neonowej zagoszczą na antenie krakowskiego Radia Alfa w audycji Artura Chachłowskiego – Mały Leksykon Wielkich Zespołów. Recenzja płyty znajdzie się również na portalu poświęconym tej audycji www.mlwz.pl. Radia Alfa można słuchać przez radio w Krakowie i okolicach albo na jego stronie internetowej.

A już jutro, w najbliższy wtorek (22 grudnia), między 13:15 a 13:45 Artur iNNy Szuba będzie gościł w Programie Pierwszym Polskiego Radia w audycji Adama Dobrzyńskiego Muzyczna Jedynka. Opowie o zespole, płycie, ale też o bardzo niecodziennej premierze, która na MegaTotal.pl będzie mieć miejsce jutro o 10:00.

Bądźcie czujni :)