Shadowmore szczęśliwie przebrnęli przez okres burzy i naporu zaliczając wszystkie maturalne bramki i dotarli do stacji końcowej z napisem CISZA! ;) Tam, we wrocławskim studio Tower powstał ich materiał na megatotalowy singiel. Poniżej garść fotek i wrażeń.

Siemka!
Zgodnie z obietnicą Shadowmore po zakończeniu matur rozpoczęło prace nad płytką. Weszliśmy do studia, sprawnie i szybko (może nawet zbyt szybko – cztery kawałki w dwa dni!) nagraliśmy materiał. Zaczęliśmy tradycyjnie od perkusji i basu, po czym uderzyliśmy z gitarami i wokalem. Być może nie jesteśmy obiektywni, bo w profesjonalnym studiu znaleźliśmy się po raz pierwszy, ale urzekły nas sprawna realizacja, miła atmosfera oraz mnogość profesjonalnego sprzętu i “szlachetnych” instrumentów z których mogliśmy korzystać do woli.
Szczególne podziękowania dla naszego realizatora Grzegorza Czachora, studia Tower we Wrocławiu i oczywiście dla megatotalowców, którzy umożliwili nam całe to przedsięwzięcie. To Wy spełniliście jedno z naszych marzeń!
Ukłony i pozdrowienia.
Shadowmore