Myślałeś, że rock umarł? Debiutancki album SNAKEGARDEN udowadnia, że żyje i co więcej – ma się dobrze. Oto dwudziesta szósta premiera w katalogu MegaTotal.pl – Pustynia martwych ogrodów.

snakegarden_premiere_page

Ta płyta to motoryczna sekcja, charyzmatyczny wokal i wgniatające w ziemię solówki, a wszystko opatrzone świetnym brzmieniem. Materiał, obok którego nie może obojętnie przejść fan AC/DC, Judas Priest czy T.S.A. Całość zaczyna się niepokojącym klimatem nawiązującym do filmów grozy. Po minucie z mgły wyłania się pociąg widmo, który w szaleńczym pędzie zabiera słuchacza w mroczną podróż (Halford, Dziwna miłość, Zły, Niepokój), zwalniając tylko nieco na kilku zakrętach (Żar gdy dobiega noc, Ocean). Jazda kończy się… zaskakującą Pokutą.

Płytę promuje znakomity videoclip do utworu Halford.

“Pustynia martwych ogrodów” to wyprawa przez ciemne zakamarki ludzkiej duszy w poświacie rozgrzanego do czerwoności metalu.
Ostre hardrockowe kawałki i niepokojące ballady sprawiają, że po ponad 40 minutach materiału ręka sama zmierza do ponownego wciśnięcia „play”. Wkładaj katanę i ruszaj na “Pustynię Martwych Ogrodów”!

Kup tę płytę w MegaTunes
Strona zespołu

Płytę sfinansowali Fani z serwisu MegaTotal.pl
soul
musiq
angel@devil
sum666
23082006
basiab
ali66
mucha anna
stiven
gociq
oraz 144 innych.

Płytę nagrał zespół w składzie:
Sławek Sumski (śpiew)
Krzysiek „Wujas” Turek (g)
Grzegorz Plisz (dr)
gościnnie:
Bartek Szwed
Stefan Błaszczyński

Utwory na płycie:
1. Vampire
2. Halford
3. Dziwna miłość
4. Żar (gdy dobiega noc)
5. Zgniłe owoce
6. Zły
7. Niepokój
8. Ocean
9. Pokuta

Snakegarden – Pustynia martwych ogrodów. Kup tę płytę w MegaTunes!