Dokładnie za dwa tygodnie – 24 maja, podczas koncertu w łódzkim klubie DOM odbędzie się premiera wydawnictwa zatytułowanego Szepty i Krzyki. Złożą się nań tomik poetycki ilustrowany zdjęciami oraz płyta CD. Muzycznie projekt firmują zespoły iNNi i Projekt LR, teksty napisał Artur Szuba, a o grafikę zadbał Marcin Satie Novak. Dziś przedpremierowo słuchamy utworu Niezasłane łóżko.

Początek był dość niepozorny. – wspomina Tomasz Herbrich, lider Projektu LR. – Ot, spotkanie z gościem, dla którego miałem zrobić remix. Był nim Artur Szuba z zespołu iNNi. Poznaliśmy się w ramach współpracy z serwisem MegaTotal.pl, dzięki któremu wydaliśmy płyty własnych zespołów. Od słowa do słowa, od dźwięku do dźwięku powstała pierwsza wspólna kompozycja „Niezasłane łóżko”. Spodobało nam się na tyle, że narodził się projekt Szepty i Krzyki.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

A cały album dźwiękowo będzie wyglądać tak: