Od Targów Music Media w Krakowie minął tydzień i choć emocje opadły, to działań związanych z tym, co się działo jest mnóstwo.  Przyszedł czas na krótkie podsumowanie.

W ciągu tych trzech dni wydarzyło się bardzo wiele. Najbardziej spektakularnym wydarzeniem był koncert Tourette połączony z premierą płyty Rafał. Chłopaki zagrali REWELACYJNIE! Po personalnej karuzeli ustabilizował się nowy skład, który ma naprawdę potężną moc.

Po koncercie spędziliśmy z zespołem i jego przyjaciółmi bardzo fajny wieczór, podczas którego pojawiło się mnóstwo nowych pomysłów.

Personalne zmiany nie ominęły również Snakegarden, w szeregach których pojawiła się nowa twarz. Zespół zagrał wewnątrz hali targowej i pomimo obezwładniającej kakofonii dobiegającej ze wszystkich stoisk naraz, słychać było, że dobrze grają ;)

Nasze stoisko odwiedziło mnóstwo zespołów. Począwszy od całej ekipy Tourette, która podpisywała płyty, przez Snakegarden, przedstawicieli Krafców i Erica Robertsa & the PussyLovers po kapele, które słyszały nic albo prawie nic o MT i ET.

Tourette podpisuje płyty

Tourette podpisuje płyty

Krafcy i załoganci

Krafcy i załoganci

Adam Kita, eventoid.pl i MegaTotal.pl

Adam Kita, eventoid.pl i MegaTotal.pl

Spotkaliśmy się również z Jurkiem Owsiakiem, który dostał pakiet megatotalowych płyt. Zrobiliśmy niezwykle interesujący wywiad z Wojtkiem Hoffmannem, którego Turbo 23 października wystąpi w Łodzi na Widzewskiej Jesieni Muzycznej. No i rzecz jasna przeprowadziliśmy dziesiątki rozmów czysto biznesowych – jak to na targach :) O nich z wiadomych względów nie będziemy się rozpisywać, ale mamy nadzieję, że ich finalizacja już wkrótce będzie widoczna na MT, ET i przede wszystkim poza nimi :)