Już w najbliższą niedzielę – 8 stycznia, kolektyw terenNowy zaprasza na rodzinny, dźwiękowy plac zabaw. W ramach projektu terenNowy.kids, w Domu Kultury Świt w Warszawie odbędzie się specjalny, improwizowany koncert dla dzieci w wieku 5-10 lat. MegaTotal.pl jest jego patronem :)

terenNowy.kids to projekt muzyczny realizowany przez kolektyw twórców terenNowy – członków zespołów: terenNowy.live, Żywiołak, R.U.T.A., Das Moon i Balanda DidjeridooDuo, pasjonatów i marzycieli, który przybierze formę koncertu muzyki improwizowanej o charakterze happeningu. Podczas koncertu artyści używać będą etnicznego instrumentarium z różnych zakątków świata, naturalistycznych odgłosów i nowoczesnej elektroniki, aby w intrygujący sposób zaprezentować ideę improwizacji w muzyce. Będzie to również okazja aby, dzieci mogły zapoznać się z takim gatunkami muzycznymi jak muzyka etniczna, ambient czy muzyka eksperymentalna.

Artyści zaproszą dzieci do bezpośredniego udziału w kreowaniu muzyki i twórczej ingerencji w zastaną scenografię.

W najbliższy piątek – 6 stycznia po godzinie 15:00 na antenie Radia Bajka, które jest patronem koncertu, o kolektywie terenNowy i projekcie terenNowy.kids będą opowiadać najmłodsi jego uczestnicy – Krystian i Maximilian.

A codziennie, aż do piątku w Radio Bajka można wygrać zaproszenia na koncert

terenNowy.kids, 8 stycznia 2012 (niedziela), godzina 12.00

Dom Kultury „Świt”, Warszawa, Wysockiego 11. Cena biletu: 12 PLN

Rezerwacja i przedsprzedaż: T: 22 811 04 24 lub e-mail: swit@dkswit.com.pl