terenNowy.live prowadzi ofensywę przedpremierową. Prace nad wydaniem płyty zbliżają się ku końcowi: materiał dźwiękowy jest gotowy, umowa zostanie podpisana niebawem, okładka bliska finalizacji, rozmowy z patronami zamknięte. Premierę szykujemy na wiosnę. W oczekiwaniu nań, kolektyw zaprasza do obejrzenia clipu ilustrującego tytułowy utwór z płyty – Ambientność.

Zdjęcia do clipu zrealizowane zostały przez Cezarego Wyszyńskiego podczas koncertu Ambientność (A6), który odbył się 23 września 2009 w Dobrej Karmie. To właśnie tam i wtedy zarejestrowano materiał na płytę Ambientność… W teledysku prezentowane są również obrazy Krzysztoffa Skaina Maya, które stanowiły dekorację koncertowej przestrzeni. A głos ich autora słychać w nagraniach terenNowego. To był piękny wieczór :)

Kolejny piękny wieczór szykuje się w środę 17 lutego w Dobrej Karmie. Wówczas to odbędzie się (A11) – kolejna emanacja ambientności czyli ambiwalencji tendencji. Razem z terenNowym.live wystąpi Projekt C.H. District, łączący tradycje muzyki industrialnej ze współczesnymi produkcjami z kręgów tzw. “inteligentnej elektroniki”.
Start 20:00 godzina 20, wstęp wolny

Reprezentacja kolektywu gościła niedawno na antenie Polskiego Radia EURO w audycji Batyskaf. Warto posłuchać i dowiedzieć kto jest bujakiem polskiego pankroka ;)

[audio:http://www.megatotal.pl/megazin/wp-content/uploads/2010/02/terennowy_radioeuro_20100121.mp3]