Gdy usłyszeliśmy o idei Fair Music, tak nas wzięło, że zapomnieliśmy o całym świecie :) Okazało się, że jest bardzo wiele osób, które myślą jak my i które też chciałyby zmienić świat. Choć trochę. Z rozpędu radośnie uznaliśmy, że pewnie wszyscy Artyści i wszyscy Prawdziwi Fani Muzyki uważają tak samo. Nie tylko zgromadzeni wokół megatotal.pl. Jakże gorzkie okazało się rozczarowanie, gdy odkryliśmy, że nawet na tak szczytnej, czystej i bezinteresownej idei ktoś chce nieuczciwie skorzystać :((((((

nottofair_page

To niestety prawda. Wśród osób, które wygrały ubiegłotygodniowy konkurs Fair Music znaleźli się osobnicy, którzy dopuszczając się niedozwolonych praktyk połakomili się na nagrody. Ten zimny prysznic nieco nas otrzeźwił i wzmógł czujność. Szkoda, bo mogło być tak pięknie :( I najgorsze, że te pojedyncze, ponure indywidua rzuciły cień na całą resztę obecnych i przyszłych użytkowników. Teraz bowiem po pierwsze czujniej będziemy się przyglądać zgłoszeniom, po drugie zaś wprowadzimy procedurę weryfikacji.
Będzie to wyglądać tak:
Jeśli osoba zapraszana zdecyduje się założyć konto, to zapraszający dostanie jeden punkt.
Jeśli osoba zapraszana zdecyduje się doładować konto za pomocą najtańszego sesemesa (1 PLN netto), wówczas otrzyma 200 megagroszy a zapraszający dodatkowe dwa punkty. Warunek – sesemes musi zostać wysłany z telefonu, z którego żadne konto nie było jeszcze doładowywane.
Konkurs na nowych zasadach ruszy w środę.
I to tak.
Co o tym sądzicie?
Jaka według Was powinna być kara dla oszustów? Bo nie chcemy, by pozostali bezkarni.
Macie pomysły, jak można by się przed nimi w 100% zabezpieczyć? Zamknięcie serwisu rzecz jasna nie wchodzi w rachubę ;)
Jakie są Wasze opinie na temat samej idei Fair Music?
Macie pomysł jak jeszcze można by ją wykorzystać?
Jak przekonać do niej więcej ludzi?
Wszystkie, najbardziej zwariowane opinie i pomysły potraktujemy poważnie, ale nie obiecujemy, że wprowadzimy je w życie ;)